• COMPAREX SAM2GO

  Víte kde a jak často je ve vaší
  společnosti software používán?

  Odpověď budete mít jednoduše a
  hlavně kdykoliv.

  COMPAREX SAM2GO
 • COMPAREX Global Sourcing

  Řešíte nákladné pořizování
  softwarových licencí?

  Ušetřete peníze a svou energii
  věnujte businessu!

  Global Sourcing
  by COMPAREX
 • COMPAREXonline

  Potřebujete spolehlivou
  a transparentní správu
  nákupů?

  Využijte výhod jednoduchého
  a rychlého objednávání a
  pořizování software.

  COMPAREXonline
 • COMPAREXonline

  Optimální podmínky pro Vaše
  podnikání s našimi odborníky

  COMPAREX Professional Services
 • COMPAREXonline
  44% všech společností
  využívá výhody, které přináší
  cloudové služby

COMPAREX získal dvě velmi prestižní globální Microsoft ocenění

 •  Global Awards

COMPAREX získal dvě velmi prestižní globální Microsoft ocenění: „Partner roku 2015“ v oblasti Software Asset Management (SAM) a v oblasti Volume Licensing. Je to důkaz kvality i síly a skvělá zpráva především pro naše zákazníky!

Nový rozměr sotfwarového licencování

 •  COMPAREX SoftCare

COMPAREX SoftCare, unikátní řešení životního cyklu software v každé společnosti. V podobě řízené služby snížuje rizika a procesní náklady v nákupu a správě softwarových licencí, zvýšuje efektivitu tendrů a nákupů a snížuje pořizovací ceny.

Použití a licence v rovnováze

 •  Řízení rizik & Compliance

COMPAREX SAM2GO, osvědčená správa licencí jako řízená služba. Jedním kliknutím získáte aktuální informace o stavu tzv. "licenční rovnováhy" a využívání software ve vaší firmě.

Celosvětově nejlepší ceny na jedno kliknutí

 •  Snižování nákladů & COMPAREX Global Sourcing

Potřebujete ve vaší společnosti různé druhy software za celosvětově nejlepší cenu? Využijte výhod COMPAREX Global Sourcing!

Bezpečné a efektivní pořizování software

 •  Optimalizace procesů & COMPAREXonline

Místo rychlého nákupu se potýkáte se složitostmi objednávkových procesů různých výrobců softwaru? Je na čase optimalizovat své nákupní a transakční procesy s COMPAREXonline.

Zázemí, které se vždy přizpůsobí vašemu businessu

 •  IT Infrastrukura & Správa Datových center

Vybíráme ten správný směr pro vaši efektivitu: od designu kompletních IT infrastruktur přes instalaci, migraci, zprovoznění, údržbu a průběžné optimalizace provozu, až po audity a reporting. Konzultační experti společnosti COMPAREX se přitom vždy řídí specifiky businessu zákazníka.

Zažijte výhody cloudu na vlastní kůži

 •  Cloud

Cloud pomáhá v podnikání rychleji, snadněji a levněji dosahovat úspěchu. Otázka zní: Jak? Princip je jednoduchý: získáte potřebné IT zdroje a platíte pouze za to, co skutečně potřebujete.

 

Cesta k řízení nákladů, dokumentů a procesů

 •  COMPAREX EPOS

Čekáte dlouho na schválení požadavků nebo nemůžete dohledat faktury? Chybí vám přehled o výdajích? Obáváte se auditorů? Nabízíme řešení pro úplnou kontrolu nad nákupním procesem a každodenní efektivní fungování vaší společnosti.

Výhody COMPAREX na vlastní oči

 •  Akce & Semináře

Společnosti COMPAREX nabízejí možnosti školení a dalšího vzdělávání, zejména v oblasti IT. Naši odborníci vám nejen v oblasti licencování softwaru zprostředkují kompletní know-how, které můžete využít pro svůj business.

EMC XCHANGE 19.11. 2015

Analytici i přední podnikatelé se shodují: rok 2015 je rokem digitální transformace, adaptace a změny. Na konferenci EMC XCHANGE – INSPIRE BUSINESS 2015, na kterou vás tímto srdečně zveme, uslyšíte přímo od zákazníků reálné zkušenosti – např. s největší datovou migrací v rámci Evropy, dále jak se staví softwarově-definované datové centrum, pohovoříme o Internetu věcí a proč se jím zabývat, uslyšíte, proč jsou CIO schizofrenní a v permanentní krizi a jak z toho ven a mnohé další.

VeeamON Forum 18.11. 2015

VeeamON Forum Prague je první událostí věnovanou dostupnosti moderních datových center (Availability for the Modern Data Center™) v České republice. Smyslem této jedinečné události je sdílet informace a poskytnout přehled o dostupných řešeních odborníkům v oblasti IT, aby mohli dosáhnout úspěchů při zajišťování nepřetržitého chodu firem (Always-On Business™). 18.listopadu přichází to nejlepší z konference VeeamON Las Vegas za Vámi do Prahy. Přijďte si poslechnout to nejnovější a nejzajímavější a nenechejte si ujít ani večerní program ve stylu Las Vegas, bude stát za to!