• Otevřené pozice
    Software Asset Management Consultant
    Otevřená pracovní pozice

V kostce o pozici

 Pozice: Software Asset Management Consultant

 Oddělení: CZ&SK Software Asset Management tým

 Od kdy: nástup možný ihned

 Místo pracovního výkonu: Praha

 Působnost: práce na globálních i lokálních projektech

 Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Do zavedeného týmu společnosti COMPAREX hledáme nové kolegy se zaměřením na správu softwarových aktiv, licenční podmínky výrobců, autorský zákon. Nabízíme zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu v oblasti globální strategie společnosti.

 Pracovní náplň

  • Práce s vlastními SAM nástroji společnosti COMPAREX
  • Konzultační činnost v oblasti řízení softwarových aktiv (licenční podmínky, politiky a procesy, návrhy scénářů, analýza rizik a benefitů)
  • Analýza prostředí společnosti a návrh licenční strategie
  • Realizace projektů pro řízení Software Asset Management v prostředí zákazníka
  • Vyhodnocení a návrhy SAM procesů
  • Prezentace a komunikace se zákazníky

 Schopnosti a dovednosti

  • Znalost licenčních podmínek jednoho z klíčových výrobců software – Microsoft, Oracle, IBM,  SAP
  • Výborné znalosti Excelu
  • Znalosti v oblasti práce s databázemi plus
  • Orientace a zkušenosti v oblasti IT, infrastruktury, softwarových trendů
  • Prezentační a obchodní dovednosti
  • Konzultační schopnosti
  • Odpovědnost

 Co nabízíme

  • Prostředí stabilní zahraniční společnosti
  • Zajímavou perspektivní práci
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Zajímavé platové podmínky
  • Moderní pracovní prostředí
  • Služební automobil i pro osobní použití

Kontaktujte nás