Chcete se snadno a rychle dozvědět hlavní informace o společnosti COMPAREX a jejích službách? Podívejte se na videa nebo si stáhněte naše materiály.

COMPAREX SAM2GO

COMPAREX SAM2GO Brochure

SAM2GO je řízená služba, která je klíčovou součástí COMPAREX SoftCare, unikátního řešení životního cyklu software ve společnosti. Pomůže vám snížit pravní/legislativní rizika i náklady a zvýšit efektivitu pořizování softwarových licencí.

 Stáhnout čj verzi
 Zjistit vice

 

COMPAREX EPOS

Brožura EPOS

Čekáte dlouho na schválení požadavků nebo nemůžete dohledat faktury? Chybí vám přehled o výdajích? Obáváte se auditorů? Nabízíme řešení pro úplnou kontrolu nad nákupním procesem a každodenní efektivní fungování vaší společnosti.

 Stáhnout čj verzi
 Zjistit vice

COMPAREX CZ Brožura

COMPAREX CZ Brožura

Společnost COMPAREX CZ působí v České republice od roku 1995 a nabízí služby v oblasti datových center, dodávky a správu softwarových licencí a také vlastní softwarová řešení. Využívá zázemí silné nadnárodní skupiny COMPAREX, která úspěšně působí ve 33 zemích světa.

 Stáhnout čj verzi
 Zjistit vice

COMPAREX SoftCare

COMPAREX SoftCare Brožura

COMPAREX SoftCare, unikátní řešení životního cyklu software v každé společnosti. V podobě řízené služby snížuje rizika a procesní náklady v nákupu a správě softwarových licencí, zvýšuje efektivitu tendrů a nákupů a snížuje pořizovací ceny.

 Stáhnout čj verzi
 Zjistit vice

 

SoftCare

COMPAREX
SAM2GO
COMPAREX SAM2GO - All facts at a glance, bundled in two minutes

  License Management as a Service

 

COMPAREX
Global Sourcing
Licensing with COMPAREX Global Sourcing - All facts at a glance

 Daily International Best Pricing

 
COMPAREXonline
 
Optimize your procurement processes  - All facts about COMPAREXonline in a short video

 Process Automation

 

Zde si můžete stáhnout COMPAREX logo ve formátu EPS, PNG a JPG. V V případě použití, nás prosím kontaktujte s informací, jak loga chcete použít. Děkujeme.

Kontaktujte nás