SAM2GO – představení ve dvou minutách

Podívejte se na SAM2GO video a sami se přesvědčete, jak transparentní váš stav softwarových licencí může být.

Spolehněte se na ty nejlepší! COMPAREX byl vyhlášen globálním vítězem společnosti Microsoft v oblasti SAM Partner roku 2015!

"Software Asset Management je jedna z našich klíčových priorit, takže jsme samozřejmě velmi nadšení, že společnost Microsoft ocenila náš výkon v této oblasti a získali jsme globální ocenění SAM Partner roku 2015. Je to prestižní ocenění, které nás utvrdilo v tom, že služby, které v této oblasti poskytujeme jsou prvotřídní a ocenění nás dále motivuje růst a zdokonalovat se.", říká Christian Terwiel, Software Asset Management Director, COMPAREX AG.

 Přečíst tiskovou zprávu


Rýsuje se vám neočekávaný softwarový audit. Je třeba poskytnout informace o stavu vašich licencí, ale nemáte přesný přehled o situaci. Od posledního SAM projektu uběhl nějaký čas a vy riskujete postih za nedostatečný počet licencí. Nechcete se raději vyhnout takové situaci?

COMPAREX SAM2GO zanalyzuje vaše softwarové licence a infrastrukturu, čímž získáte ucelený přehled o softwarových licencích, které jste zakoupili, a o softwaru, který skutečně používáte anebo který jste si nainstalovali. Tato řízená služba vám kdykoliv poskytne přehled licencí a na jejím základě vám doporučíme nezbytné kroky pro úspěšný audit, ale i pro trvalou licenční shodu.

        Nákladová rizika spojená s audity
         
    Možné úspory    
         
         
         
Požadovaný a potřebný software (např. 1 000 licencí).   Množství licencí, které jste zakoupili (např. 1 200). Jedná se o licenční přebytek   Množství licencí, které máte nainstalovalo. V tomto případě jste nainstalovali více licencí, než kolik jste si jich zakoupili (např. 1 200 nainstalováno, ale jen 1 000 zakoupeno). Jedná se o licenční schodek

Otázky typu: „Nemáte nainstalováno více softwaru, než kolik je licencováno?“ anebo „Potřebujete opravdu všechny zakoupené a spravované licence?“ mohou být přesně a efektivně zodpovězeny. SAM2GO poskytuje přesné, transparentní a odborné rady expertů, kteří vám pomohou výrazně snížit riziko z auditů i konsolidovat a snížit náklady na software.

 

 Výhody

  •  Stálá a transparentní správa vašich softwarových licencí
  •  Informace ostavu licencí na jediné kliknutí kdykoliv a kdekoliv
  •  Přesné plánování rozpočtů na software
  •  K dispozici tým odborníků s detailní znalostí softwarového licencování
  •  Cenově efektivní Software Asset Management jako řízená služba SAM2GO

SAM2GO (Software Asset Management) je řízená služba, která je klíčovou komponentou COMPAREX SoftCare, unikátního řešení celého životního cyklu software ve společnosti. Pomůže vám snížit pravní/legislativní rizika, náklady a zvýší efektivitu pořizování softwarových licencí.

 Více informací o službě SoftCare

Více informací

COMPAREX SAM2GO Brožura

Získejte základní informace o COMPAREX SAM2GO, které budete mít stále po ruce.

 Stáhnout leták

Kontaktujte nás