Správa licencí – představení ve dvou minutách

Podívejte se na video o správě softwarových licencí a přesvědčete se, jak jednoduše můžete snížit náklady.

Pořizování softwarových licencí se společností COMPAREX.

Potřebuje vaše společnost software, který vyhovuje specifickým potřebám jednotlivých oddělení nebo dceřiných společností? Jste zodpovědni za pořizování takového software za nejvýhodnější ceny? COMPAREX vám pomůže!

Čas jsou peníze

Save time and money with License Procurement by COMPAREXPodle našich zkušeností je 80 % času (úsilí) investovaného do nákupu software vynaloženo jen na 20 % celkového objemu pořízeného software. Právě proto vám COMPAREX nabízí možnosti šité na míru s cílem optimalizovat náklady v oblasti rámcových smluv (poradenství ohledně licencí včetně pořízení software za globálně nejlepší dostupnou cenu), standardního software (COMPAREXonline včetně COMPAREX Dynamic Global Sourcing) i specializovaného software (standardizované zpracovávání pomocí COMPAREXonline za výhodných podmínek).

 

Velké investice. Velký potenciál úspor.

Využitím rámcových smluv, nákupů při kumulovaných objemech nebo i kurzových rozdílů a změn vám COMPAREX Dynamic Global Sourcing zajistí nejvhodnější model pořízení softwarových licencí pro vaše potřeby.


 

 Úspory a výhody

  •  Ušetřete při uzavírání a optimalizaci rámcových smluv – zvolíme pro vás nejlepší licenční model
  •  Ušetřete při nákupu standardního software díky globálnímu sourcingu na našem zákaznickém portálu a jediným kliknutím zjistíte celosvětově nejlepší cenu
  •  Ušetřete díky našim dlouholetým zkušenostem a jedinečné obchodní pozici u výrobců software, kde vám pomůžeme vyjednat nejlepší individuální podmínky

 Co získáte

  •  Optimalizované rámcové smlouvy včetně zajišťování nejvýhodnějších dodávek z celého světa
  •  Stačí jediné kliknutí a každý den najdete celosvětově nejvýhodnější ceny standardního software
  •  Právní jistota díky prověřeným transakčním kanálům
  •  Transparentnost zajištěná díky pravidlům OpenBook Policy

 

Kvalita a spolehlivost

Pokud jde o mezinárodní transakce, významnou roli hraje složitost daňových předpisů, např. DPH nebo srážkové daně. COMPAREX má sofistikovaný centrální systém, který vždy zajišťuje soulad s daňovými a licenčními předpisy.

Possible cross-border delivery options without COMPAREX Dynamic Global Sourcing

561 možnosti přeshraničního doručení

Complexity of border-crossing delivery options with COMPAREX Dynamic Global Sourcing

33 možnosti přeshraničního doručení

Využijte všech našich výhod pro chytré nakupování, řízení smluvních vztahů a optimalizace licencí. Tyto služby jsou součástí COMPAREX SoftCare, profesionálního řešení pro správu softwarových licencí, které vám pomůže snížit pravní rizika, snížit náklady na pořizování a správu softwarových licencí a zvýšit efektivitu všech souvisejících procesů.

 Více informací o službě SoftCare

Více informací

Dynamic Global Sourcing Brožura

Stáhněte si leták zaměřený na COMPREX Dynamic Global Sourcing a získejte veškeré informace o snižování nákladů a úsporách

 Stáhnout leták

Kontaktujte nás