Corporate Accounts  team 1

Contactgegevens Corporate Accounts Team

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Corporate Accounts Team van Torsten van der Welle krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Torsten van der Welle - Sales Manager Corporate Accounts 2

Torsten
van der Welle

Salesmanager

torsten.van.der.welle@comparex.nl

+31 6 2054 4394

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Mark Bijvoet- Accountmanager

Mark
Bijvoet

Accountmanaager

mark.bijvoet@comparex.nl

+31 6 5140 6665

Primair aanspreekpunt

Evert Altena- Accountmanager

Evert
Altena

Accountmanager

evert.altena@comparex.nl

+31 6 1156 8131

Primair aanspreekpunt

Irena Parunakian - Accountmanager

Irena
Parunakian

Accountmanager

irena.parunakian@comparex.nl

+31 6 1667 6190

Primair aanspreekpunt

Benny van de Poel - Accountmanager

Benny
van der Poel

Accountmanager

benny.van.de.poel@comparex.nl

+31 6 2542 4301

Primair aanspreekpunt

Raymond de Koning- Accountmanager

Raymond
de Koning

Accountmanager

raymond.de.koning@comparex.nl

+31 6 1312 0857

Primair aanspreekpunt

Victor Klatt- Accountmanager

Victor
Klatt

Accountmanager

victor.klatt@comparex.nl

+31 6 3002 3633

Primair aanspreekpunt

Ydo Ypey - Accountmanager

Ydo
Ypey

Accountmanager

ydo.ypey@comparex.nl

+31 6 5063 1940

Primair aanspreekpunt

Dennis Valkhof- Internal Accountmanager

Dennis
Valkhof

Internal Accountmanager voor Mark Bijvoet

dennis.valkhof@comparex.nl

+31 6 5362 1094

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Pepijn van der Voort - Internal Accountmanager

Pepijn
van der Voort

Internal Accountmanager voor Evert Altena

pepijn.van.der.voort@comparex.nl

+31 6 5361 6732

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Björn de Blieck - Internal Accountmanager

Björn
de Blieck

Internal Accountmanager voor Raymond de Koning en Victor Klatt

bjorn.de.blieck@comparex.nl

+31 6 1007 0169

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Robin Aarts - Internal Accountmanager

Robin
Aarts

Internal Accountmanager voor Ydo Ypey

robin.aarts@comparex.nl

+31 20 2586 800

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jorn Piersma - Internal Accountmanager

Jorn
Piersma

Internal Accountmanager voor Irena Parunakian en Benny van der Poel

jorn.piersma@comparex.nl

+31 6 1007 1710

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Chris van der Zwan - Cloud Consultant

Chris
van der Zwan

Cloud Consultant

+31 6 2385 6029

chris.van.der.zwan@comparex.nl

Specialisme: Microsoft Cloud-oplossingen, Microsoft Office 365, Microsoft CRM Online

Eva Büchli - Accountmanager SAM

Eva
Büchli

Accountmanager SAM

+31 6 4550 0155

eva.buchli@comparex.nl

Software Asset Management

Dennis van Velsen - Purchaser

Dennis
van Velsen

Purchaser

+31 6 1007 1584

dennis.van.velsen@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Corporate Accounts Team

Neem contact op