Corporate Accounts Team 2

Contactgegevens Corporate Accounts Team 2

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Corporate Accounts Team van Mies Timmer krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Mies Timmer - Sales Manager Corporate Team 1

Mies
Timmer

Salesmanager

mies.timmer@comparex.nl

+31 6 3071 8340

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Derk Jan Boogerd - Accountmanager

Derk-Jan
Boogerd

Accountmanager

derk.jan.boogerd@comparex.nl

+31 6 5704 9405

Primair aanspreekpunt

Nick Willemstein - Accountmanager

Nick
Willemstein

Accountmanager

nick.willemstein@comparex.nl

+31 6 2633 2330

Primair aanspreekpunt

Sören Johansen - Accountmanager

Sören
Johansen

Accountmanager

soren.johansen@comparex.nl

+31 6 5112 5020

Primair aanspreekpunt

Raf van Kriekinge - Accountmanager

Raf
van Kriekinge

Accountmanager

raf.van.kriekinge@comparex.nl

+31 6 8353 8096

Primair aanspreekpunt

Khalid Elhallaoui - Accountmanager

Khalid
Elhallaoui

Accountmanager

khalid.elhallaoui@comparex.nl

+31 6 8398 5145

Primair aanspreekpunt

Morad Rafouf - Internal Accountmanager

Morad
Rafouf

Accountmanager

morad.rafouf@comparex.nl

+31 20 2586 800

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Mike Heijstek - Internal Accountmanager

Mike
Heijstek

Internal Accountmanager voor Raf van Kriekinge

mike.heijstek@comparex.nl

+31 6 1019 6861

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Wendell Herts - Internal Accountmanager

Wendell
Herts

Internal Accountmanager voor Khalid Elhallaoui

wendell.herts@comparex.nl

+31 6 1647 1996

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jelle Gijsbertsen - Internal Accountmanager

Jelle
Gijsbertsen

Internal Accountmanager voor Sören Johansen

jelle.gijsbertsen@comparex.nl

+31 20 2586 800

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Deni Harrewijn - Cloud Consultant

Deni
Harrewijn

Cloud Consultant

+31 6 2124 3899

deni.harrewijn@comparex.nl

Specialisme: Microsoft Azure, Microsoft Enterprise Mobility, Microsoft Office 365

Michel Mars -

Michel
Mars

Cloud Support Manager

+31 6 2185 9931

michel.mars@comparex.nl

Operationele ondersteuning Microsoft Cloud oplossingen

Eva Büchli - Accountmanager SAM

Eva
Büchli

Accountmanager SAM

+31 6 4550 0155

eva.buchli@comparex.nl

Software Asset Management

Dennis van Velsen - Purchaser

Dennis
van Velsen

Purchaser

+31 6 1007 1584

dennis.van.velsen@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Corporate Team

Neem contact op