Enterprise team

Contactgegevens Enterprise Team

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Enterprise Team krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Dave Leur- Sales Manager Enterprise Team

Dave
Leur

Salesmanager Enterprise

dave.leur@comparex.nl

+31 6 1392 2262

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Rudi Bakker - Accountmanager

Rudi
Bakker

Accountmanaager

rudi.bakker@comparex.nl

+31 6 1211 3440

Primair aanspreekpunt

Mike Bakker - Accountmanager

Mike
Bakker

Accountmanager

mike.bakker@comparex.nl

+31 6 5187 5185

Primair aanspreekpunt

Mark Winters - Accountmanager

Mark
Winters

Accountmanager

mark.winters@comparex.nl

+31 6 5140 5988

Primair aanspreekpunt

Leo den Hollander - Accountmanager

Leo
den Hollander

Accountmanager

leo.den.hollander@comparex.nl

+31 6 3333 2857

Primair aanspreekpunt

Guus Derckx - Accountmanager

Guus
Derckx

Accountmanager

guus.derckx@comparex.nl

+31 6 2155 4194

Primair aanspreekpunt

Gijs Ensink - Internal Accountmanager

Gijs
Ensink

Internal Accountmanager voor Rudi Bakker

gijs.ensink@comparex.nl

+31 6 1006 9185

Primair aanspreekpunt

Sven Klaver - Internal Accountmanager

Sven
Klaver

Internal Accountmanager voor Mike Bakker

sven.klaver@comparex.nl

+31 6 1007 0734

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Mike Derlagen - Internal Accountmanager

Mike
Derlagen

Internal Accountmanager voor Mike Bakker

mike.derlagen@comparex.nl

+31 6 1006 9270

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Paul Bakker - Internal Accountmanager

Paul
Bakker

Internal Accountmanager voor Mark Winters

paul.bakker@comparex.nl

+31 6 5021 0461

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Edo de Zwaan- Internal Accountmanager

Edo
de Zwaan

Internal Accountmanager voor Leo den Hollander

edo.de.zwaan@comparex.nl

+31 6 5169 1387

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Salo Langver- Internal Accountmanager

Salo
Langver

Internal Accountmanager voor Guus Derckx

salo.langver@comparex.nl

+31 6 8357 1617

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jeroen Engelander- Cloud Consultant

Jeroen
Engelander

Cloud Consultant

+31 6 1327 6247

jeroen.engelander@comparex.nl

Specialisme: Microsoft Azure, Microsoft Enterprise Mobility, Microsoft Office 365

Jochem Lausberg - Accountmanager SAM

Jochem
Lausberg

Accountmanager SAM

+31 6 2000 4210

jochem.lausberg@comparex.nl

Software Asset Management

Jennifer Passial - Purchaser

Jennifer
Passial

Purchaser

+31 20 258 6834

jennifer.passial@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Healthcare team

Neem contact op