Healthcare team

Contactgegevens Healthcare team

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Healthcare team krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Martijn Hes - Sales Manager Healthcare

Martijn
Hes

Salesmanager Healthcare

 martijn.hes@comparex.nl

+31 20 2586 800

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Stephan van Broeckhuysen - Accountmanager

Stephan
van Broeckhuysen

Accountmanaager

stephan.van.broeckhuysen@comparex.nl

+31 6 5368 9145

Primair aanspreekpunt

Dick Melessen - Accountmanager

Dick
Melessen

Accountmanager

dick.melessen@comparex.nl

+31 6 4411 3246

Primair aanspreekpunt

Michel van Kasteren - Accountmanager

Michel
van Kasteren

Accountmanager

michel.van.kasteren@comparex.nl

+31 6 5112 5020

Primair aanspreekpunt

Gert van der Lee - Accountmanager

Gert
van der Lee

Accountmanager

gert.van.der.lee@comparex.nl

+31 6 8353 8096

Primair aanspreekpunt

Stefano Todikromo - Accountmanager

Stefano
Todikromo

Accountmanager

stefano.todikromo@comparex.nl

+31 6 1223 1448

Primair aanspreekpunt

Jeffrey Stolker - Accountmanager

Jeffrey
Stolker

Accountmanager

jeffrey.stolker@comparex.nl

+31 6 1951 1778

Primair aanspreekpunt

Ben Treur - Internal Accountmanager

Ben
Treur

Internal Accountmanager voor Dick Melessen

ben.treur@comparex.nl

+31 6 1007 0706

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Rick de Haan - Internal Accountmanager

Rick
de Haan

Accountmanager

rick.de.haan@comparex.nl

+31 6 1905 9655

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Thierry van Kampen - Internal Accountmanager

Thierry
van Kampen

Internal Accountmanager voor Stephan van Broeckhuysen en Rick de Haan

thierry.van.kampen@comparex.nl

+31 6 4419 4835

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Sandra van Goethem - Internal Accountmanager

Sandra
van Goethem

Internal Accountmanager voor Stefano Todikromo en Jeffrey Stolker

sandra.van.goethem@comparex.nl

+31 6 1700 5087

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Sanne Leue - Internal Accountmanager

Sanne
Leue

Internal Accountmanager voor Michel van Kasteren en Gert van der Lee

sanne.leue@comparex.nl

+31 6 4280 6308

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Madeleine van de Rotten - Cloud Consultant

Madeleine
van de Rotten

Cloud Consultant

+31 6 5324 1682

madeleine.van.de.rotten@comparex.nl

Microsoft Cloud-oplossingen, Microsoft Office 365, Microsoft CRM Online

Patrick Spruit - Accountmanager SAM

Patrick
Spruit

Accountmanager SAM

+31 6 5704 6700

patrick.spruit@comparex.nl

Software Asset Management specialist

Sanne van Etten - Purchaser

Sanne
van Etten

Purchaser

+31 6 1007 0151

sanne.van.etten@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van inkooporders binnen het Healthcare team

Neem contact op