Local Government

Contactgegevens Local Government team

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Local Government team krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers en Internal Accountmanagers.

Tobias Veldt - Accountmanager

Tobias
Veldt

Salesmanager Local Government

tobias.veldt@comparex.nl

+31 6 1991 4005

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Lisa Smak - Accountmanager

Lisa
Smak

Accountmanager

lisa.smak@comparex.nl

+31 6 4301 5176

Primair aanspreekpunt

Jordi van Eijk de Lange - Accountmanager

Jordy van Eijk
de Lange

Accountmanager

jordi.van.eijk.de.lange@comparex.nl

+31 6 3037 7378

Primair aanspreekpunt

Jasvant Gadjiedas - Accountmanager

Jasvant
Gadjiedas

Accountmanager

jasvant.gadjiedas@comparex.nl

+31 6 4855 5520

Primair aanspreekpunt

Robert Guerain - Internal Accountmanager

Robert
Guerain

Internal Accountmanager voor Lisa Smak

robert.guerain@comparex.nl

+31 6 5362 1492

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jordy Breuker - Internal Accountmanager

Jordy
Breuker

Internal Accountmanager voor Jordi van Eijk de Lange

jordy.breuker@comparex.nl

+31 6 1007 1341

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jorg Louman - Internal Accountmanager

Jorg
Louman

Internal Accountmanager voor Jasvant Gadjiedas

jorg.louman@comparex.nl

+31 6 5361 4481

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jessica Mos - Internal Accountmanager

Jessica
Mos

Internal Accountmanager voor Tobias Veldt

jessica.mos@comparex.nl

+31 6 1012 9922

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Neem contact op