Public team

Contactgegevens Public Accounts team

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Public Accounts team krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Niels Goderie - Teamleider Local Government

Niels
Goderie

Salesmanager Public

niels.goderie@comparex.nl

+31 6 2070 8264

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Rashid van Aken - Accountmanager

Rashid
van Aken

Accountmanager

rashid.van.aken@comparex.nl

+31 6 2054 1375

Primair aanspreekpunt

Arnoud Schulenberg - Accountmanager

Arnoud
Schulenberg

Accountmanager

arnoud.schulenberg@comparex.nl

+31 6 2293 2685

Primair aanspreekpunt

Enes Brkic - Accountmanager

Enes
Brkic

Accountmanager

enes.brkic@comparex.nl

+31 6 1006 9908

Primair aanspreekpunt

Tijmen Verbiest - Accountmanager

Tijmen
Verbiest

Accountmanager

tijmen.verbiest@comparex.nl

+31 6 8397 5721

Primair aanspreekpunt

Frederik Wesselman - Accountmanager

Frederik
Wesselman

Accountmanager

frederik.wesselman@comparex.nl

+31 6 2155 4191

Primair aanspreekpunt

Dave Eversen - Internal Accountmanager

Dave
Eversen

Internal Accountmanager voor Rashid van Aken

dave.eversen@comparex.nl

+31 6 5362 1492

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Bart van de Donk - Internal Accountmanager

Bart
van de Donk

Accountmanager voor Rashid van Aken

bart.van.de.donk@comparex.nl

+31 6 1007 1341

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Fred van Polanen - Internal Accountmanager

Fred
van Polanen

Internal Accountmanager voor Arnoud Schulenberg

fred.van.polanen@comparex.nl

+31 6 5361 4481

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Thijmen Gussekloo - Internal Accountmanager

Thijmen
Gussekloo

Internal Accountmanager voor Arnoud Schulenberg

thijmen.gussekloo@comparex.nl

+31 6 5362 2186

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Pim van der Grind - Internal Accountmanager

Pim
van der Grind

Internal Accountmanager voor Tijmen Verbiest

pim.van.der.grind@comparex.nl

+31 6 4419 4835

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Paul Hazeveld - Internal Accountmanager

Paul
Hazeveld

Internal Accountmanager voor Tijmen Verbiest

paul.hazeveld@comparex.nl

+31 6 5362 3986

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Michiel Nieuwenhuis - Internal Accountmanager

Michiel
Nieuwenhuis

Internal Accountmanager voor Frederik Wesselman

michiel.nieuwenhuis@comparex.nl

+31 6 5361 8892

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Ellis de Moel - Internal Accountmanager

Ellis
de Moel

Internal Accountmanager voor Frederik Wesselman

ellis.de.moel@comparex.nl

+31 6 1006 9320

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Frederik Lefèvre - Cloud Consultant

Frederik
Lefèvre

Cloud Consultant

+31 6 5324 1682

frederik.lefevre@comparex.nl

Specialisme: Microsoft Cloud-oplossingen, Microsoft Office 365, Microsoft Intune, Microsoft Azure

Martijn Terol - Accountmanager SAM

Martijn
Terol

Accountmanager SAM

+31 6 5053 9701

martijn.terol@comparex.nl

Software Asset Management

Vanessa Mats - Purchaser

Vanessa
Mats

Purchaser

+31 6 5361 4806

Vanessa Mats@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Public Accounts team

Danny de Jonge - Purchaser

Danny
de Jonge

Purchaser

+31 6 5768 8188

danny.de.jonge@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Public Accounts team

Neem contact op