• COMPAREX Cloud Solutions

    Referencje

Wprowadzenie rozwiązania COMPAREX SAM2GO - Managed Service

Firma Rödl & Partner jest firmą o charakterze interdyscyplinarnym: świadczy usługi doradztwa audytowego, księgowego, podatkowego i biznesowego dla firm krajowych i międzynarodowych.

Konsolidacja i optymalizacja międzynarodowych licencji z różnych oddziałów i fili oraz stworzenie zrównoważonego systemu zarządzania licencjami w celu znalezienia efektywnego kosztowo modelu zarządzania.

COMPAREX Firma Rödl & Partner doceniła kompetencje firmy COMPAREX, w związku z czym wdrożono rozwiązanie SAM2GO (Managed Service). W pierwszej kolejności wygenerowano rozliczanie licencji na podstawie SAM2GO.

Możliwe do ustalenia, niskie koszty (bez inwestycji w sprzęt, narzędzia lub utrzymanie) oraz niższy wysiłek organizacyjny – odciążenie personelu, bez potrzeby szkoleń (MLP itp.). Wyższe bezpieczeństwo audytów i wiedza merytoryczna na każdym etapie organizacji.

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

* pola wymagane

Kontakt

Inne tematy