• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Inżynier systemów Unix/Linux

 Departament: IT

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

 Opis stanowiska

  • udział w projekcie rozwoju i utrzymania systemu informatycznego operatora telekomunikacyjnego
  • wsparcie Klienta w zakresie administracji systemami Unix / Linux oraz storage
  • realizacja technicznych zadań projektowych oraz rozwiązywanie zgłoszeń technicznych

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • minimum 3 letnie doświadczenie w roli administratora systemów Unix / Linux i storage
  • biegła znajomość
    • IBM POWER 7/8, IBM AIX 7.x, PowerVM, PowerHA, NIM, HMC
    • RHEL6, RHEL7, Red Hat High Availability Cluster
    • sieci TCP/IP
  • dobra znajomość
    • system monitorowania np. Nagios lub Zabix
    • system backup np. IBM Spectrum Protect
    • IBM xSeries, HP Proliant
  • dodatkowym atutem będzie znajomość
    • macierze DS8K, Storwize V7000
    • przełączniki SAN Brocade
  • znajomość języków skryptowych shell ksh lub bash
  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i analitycznej
  • umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy