• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Recepcjonistka

 Departament:

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

 Opis stanowiska

  • obsługa recepcji biura i zapewnienie jej sprawnego działania

  • obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów

  • prowadzenie ewidencji korespondencji

  • współpraca z firmami kurierskimi, korporacjami taxi, itp.

  • przyjmowanie gości (pierwszy kontakt)

  • koordynacja  i obsługa  spotkań biznesowych oraz szkoleń (przygotowywanie sal konferencyjnych, zapewnienia zaopatrzenia i czystych naczyń w czasie przerw kawowych; przyjmowanie uczestników szkoleń oraz kierowanie ich na miejsce szkolenia)

  • składanie zamówień oraz kontakt z dostawcami artykułów biurowych i spożywczych

  • budowanie dobrych relacji i wizerunku firmy

  • asystowanie i pomoc w działaniach Zarządu

  • sporządzanie raportów i zestawień kosztowych

  • udział w organizacji podróży służbowych m.in. rezerwacja biletów, hoteli

Poszukujemy pracownika, który:

  • posiada dobrą znajomość języka angielskiego – codzienne zadania wymagają używania języka angielskiego

  • jest proaktywny i pozytywnie nastawiony – recepcja to centralny punkt w naszej firmie

    ma nienaganną prezencję

  • z łatwością poradzi sobie z O365, a aplikacje biurowe nie stanowią dla niego żadnych tajemnic

  • łatwo nawiązuje kontakt

  • posiada świetną organizację pracy, umiejętność realizacji zadań w równoczesnym czasie

  • jest odpowiedzialny, punktualny, obowiązkowy

  • posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub obsłudze klienta

 Co Ci oferujemy?

  • pracę w międzynarodowej organizacji

  • możliwość zdobywania wiedzy i rozwoju zawodowego wewnątrz firmy (dotychczasowy Pracownik został awansowany)

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop + telefon)

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • benefity: opieka medyczna oraz język angielski w firmie

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy