• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Specjalista ds. IT/ Wsparcie IT

 Departament: IT

 Miejsce pracy: Warszawa/ Poznań . Klient z branży motoryzacyjnej

 Typ pracy: Pełny etat

 Opis stanowiska

  • Wsparcie użytkowników w bieżących problemach (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)

  • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery)

  • Bieżące utrzymanie sprzętu przekazanego użytkownikom – przygotowanie, instalacja, naprawy

  • Zmiany konfiguracji sprzętowej i oprogramowania

  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • Znajomość Windows Server w tym: Active Directory, DNS, Group Policy

  • Znajomość zagadnień sieciowych, m.in. DHCP, VLAN, Firewall

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania infrastruktury

  • Odpowiedzialność, orientacja na cel, analityczne podejście do problemów

  • Samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

 Co Ci oferujemy?

  • kontrakt B2B / umowa zlecenie
  • Urozmaicony zakres zadań

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy