• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Cloud Solution Architect

 Departament: Cloud

 Najwcześniej: od zaraz

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: pełny etat

 Opis stanowiska

  • doradztwo oraz projektowanie architektury rozwiązań w oparciu o chmury publiczne

  • analiza potrzeb Klienta, ocena techniczna zapytań ofertowych oraz tworzenie koncepcji rozwiązań

  • utrzymywanie kontaktu z klientami oraz budowanie relacji z partnerami

  • badanie nowych obszarów technologicznych oraz trendów związanych z wirtualizacją

  • realizowanie zadań związanych z procesem sprzedaży

  • przygotowanie i  przeprowadzanie prezentacji, pokazów technicznych oraz warsztatów dla klientów i wewnątrz firmy

  • opracowywanie projektów systemów i koncepcji realizacji

  • wsparcie w przygotowaniu produktów/usług oraz ofert sprzedażowych

  • wsparcie na etapie tworzenia rozwiązania, jak i realizacji w procesie przetargowym/sprzedażowym

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • doświadczenie w roli projektanta systemów lub architekta rozwiązań opartych o chmury publiczne

  • znajomość Microsoft Office 365 i Azure

  • znajomość System Center 2012 R2

  • znajomość technologii wirtualizacyjnych m.in. Microsoft Hyper-V, VMware vSphere, CITRIX

  • znajomość rozwiązań aplikacyjnych i bazodanowych

  • doświadczenie w realizacji projektów związanych opartych o chmurę publiczną

  • nastawienie na realizację celów – koncentracja na rozwiązaniu spełniającym wymagania (techniczne i biznesowe)

  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego

  • inicjatywa w działaniu

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i analitycznej

  • umiejętność pracy z klientem zorientowana na sprzedaż

  • umiejętności prezentacyjne

  • umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia

  • dobra znajomość języka angielskiego

 Co Ci oferujemy?

  • udział w projektach, które są odpowiedzią na potrzeby biznesu

  • pracę w międzynarodowej organizacji oraz dynamicznym zespole

  • szkolenia w ramach Grupy oraz u partnerów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • opiekę medyczną

  • lekcje języka angielskiego w firmie

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy