• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Senior Acoount Manager

 Departament: Sales

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: Pełny etat

 Opis stanowiska

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów, jak również rozwijanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • umiejętność rozpoznawania potencjalnych wymagań Klientów z obszaru infrastruktury informatycznej oraz licencji software

  • przygotowywanie kalkulacji cenowych

  • prowadzenie spotkań i negocjacji z Klientami

  • doradztwo w zakresie wyboru produktów i licencji

 Wymagana wiedza i umiejętności

  • min. 4-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca w branży IT

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • bardzo dobra znajomość branży IT, znajomość rynku oraz oferty dostawców (vendorów)

  • zdolności negocjacyjne

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • dobra znajomość angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację

 Co Ci oferujemy?

  • oferujemy pracę w międzynarodowej organizacji

  • umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

  • opiekę medyczną

  • lekcje j.angielskiego w firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy