• COMPAREX

    Oferty Pracy

W skrócie

 Wakat: Specjalista ds. IT / Wsparcie IT

 Departament: IT

 Najwcześniej: Od zaraz

 Miejsce pracy: Warszawa

 Typ pracy: Pełny etat

 Klient: Branża morotyzacyjna

 Zakres obowiązków

  • wparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów (odzyskiwanie plików, dostęp zdalny, uruchamianie systemów)
  • utrzymanie infrastruktury IT (serwery, macierze, telekomunikacja)
  • instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery)
  • zmiany konfiguracji sprzętowej i oprogramowania
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników

 Wymagania

  • znajomość Windows Server w tym: Active Directory, DNS, Group Policy
  • znajomość infrastruktury sprzętowej takiej jak serwery x86 Lenovo i HP, macierze IBM seria v, przełączniki LAN Cisco i HP
  • znajomość zagadnień sieciowych, m.in. DHCP, VLAN, Firewall
  • doświadczenie w obszarze utrzymania infrastruktury
  • znajomość narzędzi do obsługi zgłoszeń np. Hdfe
  • odpowiedzialność, orientacja na cel, analityczne podejście do problemów
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • praca zmianowa (6.00 – 19.00) oraz w soboty (8.00 – 15.00)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy Incadea (oraz jej modułów np. części, pojazdy, księgowość) dla sieci developerskich.

 Oferujemy?

  • kontrakt B2B / umowa zlecenie
  • pracę on site w siedzibie Klienta
  • urozmaicony zakres zadań
  • udział w projektach

Wyślij aplikację

Załącznik

Zakończ proces aplikacji dodając swoje CV.

  •  prosimy załączać tylko następujące pliki: *.doc, *.docx, *.pdf, *.zip
  •  max rozmiar załącznika to 2 MB; w sumie załączniki mogą mieć max 4 MB

Captcha

* Pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

Kontakt

Emilia Michalczyk

Human Resources

Inne tematy