• COMPAREX

    RRC

COMPAREX partnerem RRC

 

 


RRC Poland Sp z o.o., jako największy VAD w tej części Europy stała się obiektem zainteresowania dużych dystrybutorów IT chcących szybko zdobyć znaczącą pozycję na rynku dystrybucji z wartością dodaną w CEE.

W połowie roku 2016 Ingram Micro - podpisał umowę zakupu RRC Poland i oferta produktowa wzbogaciła się o rozwiązania IBM Storage i IBM Power Systems oraz produkty Honeywell.

Działania biznesowe wspierane są platformą www.ingrammicro24.com gdzie w przyjazny sposób dokonywane są rejestracje projektów, prezentacje rozwiązań oraz zachodzi pełna współpraca i wymiana informacji między Partnerami i Dostawcami.  

RCC oferuje wsparcie techniczne własnych inżynierów, wsparcie finansowe oraz marketingowe i logistyczno-magazynowe dla dedykowanych partnerów biznesowych.


 
 

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest COMPAREX Poland Sp. z o. o. ul. Równoległa 2, 02-235 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przystępuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.

* pola wymagane

Kontakt

Inne tematy