Chcete sa ľahko a rýchlo dozvedieť hlavné informácie o spoločnosti COMPAREX a jej službách? Pozrite sa na videá alebo si prevezmite naše materiály.

COMPAREX Slovakia

COMPAREX SK Brožura

Spoločnosť COMPAREX Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1995 a ponúka služby v oblasti dátových centier, dodávky a správu softvérových licencií a tiež vlastné softvérové riešenia. Využíva zázemie silnej nadnárodnej skupiny COMPAREX, ktorá úspešne pôsobí v 34 krajinách sveta.

 Prevziať sk verziu
 Download en version
 Zistiť viac

COMPAREX SAM2GO

COMPAREX SAM2GO Brochure

SAM2GO (Software Asset Management) je riadená služba, ktorá je kľúčovou súčasťou COMPAREX SoftCare, unikátneho riešenia životného cyklu softvéru v spoločnosti. Pomôže vám znížiť právne/legislatívne riziká i náklady a zvýšiť efektivitu obstarávania softvérových licencií.

 Prevziať sk verziu
 Download en version
 Zistiť viac

OFFICE 365

Leaflet COMPAREX Office 365

Office 365 je moderná kancelária určená pre malé, stredné a veľké spoločnosti zo súkromného i štátneho sektoru. So službou Office 365 máte prístup k najmodernejším technológiám a produktom Microsoft a naviac kedykoľvek, odkiaľkoľvek a s použitím akéhokoľvek zariadenia.

 Prevziať sk verziu
 Download en version
 Zistiť viac

COMPAREX
SAM2GO

COMPAREX SAM2GO - All facts at a glance, bundled in two minutes

  License Management as a Service

 

COMPAREX Global Sourcing

Licensing with COMPAREX Global Sourcing - All facts at a glance

 Daily International Best Pricing

 

COMPAREXonline
 

Optimize your procurement processes  - All facts about COMPAREXonline in a short video

 Process Automation

 

Tu si môžete prevziať COMPAREX logo vo formáte EPS, PNG a JPG. V prípade použitia nás, prosím, kontaktujte s informáciou, ako chcete logá použiť. Ďakujeme.

Kontaktujte nás