COMPAREX Group

COMPAREX; lisans yönetimi, kaynak kullanımı, teknik ürün danışmanlığı ve bulut tabanlı profesyonel hizmetler konusunda uzman global bir BT hizmet sağlayıcısıdır. 30 yıla yayılan tecrübesiyle COMPAREX, kamu sektörü, KOBİ ler ve büyük uluslararası kurumlara hizmet vermektedir. Portföyünde 3.000’den fazla tedarikçinin yazılım lisansıyla beraber danışmanlık ve profesyonel hizmetleri de barındırır.

COMPAREX Grubu; Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 2.350’den fazla kişiyi istihdam etmektedir. COMPAREX Grubu’nun 2014-2015 mali yılı cirosu 1.770 Milyar € / 2.236 Milyar $’dır.


COMPAREX Özet Bilgiler 2017/18

 

 

2.450

Çalışan

80+

Ofis

35

Ülke

€ 2,533m

Gelir

 

 


Grup Yapısı

Şirketin merkezi Almanya’nın Leipzig şehrindedir. Yönetim, tedarikçi ve iş ortakları, kariyer hizmetleri ve basın ilişkileri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.comparex-group.com' u ziyaret ediniz.

Güçlerimizi Birleştirdik

Dünya çapında daha fazla müşteriye, daha fazla ürün ve servis ile ulaşabilmek için Avusturya’nın en büyük bankacılık grubu Raiffeisen’e bağlı, Raiffeisen Informatik GmbH şirketi ile güçlü stratejik bir ortaklık kurduk.


COMPAREX Turkey Hakkında

Türkiye’nin yazılıma odaklı ilk 10 bilişim firmasından biri olan Dataserv Bilişim Teknolojileri A.Ş., ülkemizin artan bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına yazılım alanlarında çözümler üretmek amacıyla İstanbul’da 1997 yılında kuruldu. Özel sektör ve kamu kuruluşları olmak üzere 500’e yakın kurumsal müşterisine İstanbul, Ankara ve Bursa’daki ofislerinde 50’yi aşkın seçkin çalışanı ve çözüm ortakları ile en iyi hizmet ve desteği sağlamakta olan Dataserv, Ekim 2015’de COMPAREX grubunun bir parçası haline geldi ve tüm finans, telekom, büyük kamu ve büyük sanayi firmalarını müşteri portfoyünde barındıran COMPAREX; kurumsal yazılım pazarının en önemli oyuncularından birisi haline geldi.

Microsoft, Dell  Software Group, HP Software, Software AG, McAfee, Automic Software, EMC – RSA Software, Outsytems gibi kendi alanında dünya lideri firmaların yazılım çözümlerini portföyünde barındırmakta olan Dataserv ile COMPAREX’in global olarak taşıdığı 3.000 civarında ürün ve çözüm Türkiye’nin en büyük kurumlarında projelendirmekte ve katma değerli çözümler ile piyasanın en önemli başarı hikayelerine imza atmaktadır.

 

Bize Ulaşın

  •  COMPAREX Turkey
     Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş.
     Otağtepe, İnönü Cad. No:72 34810
     Anadolu Hisarı Beykoz İstanbul
  •  34810 Istanbul
  •  0216 332 15 25