That's COMPAREX

COMPAREX, глобальна компанія з 30-річним досвідом роботи в галузі ІТ-послуг, є одним з провідних світових партнерів, що спеціалізується на постачанні програмного забезпечення, та № 1 в області послуг з управління ліцензіями на ринку EMEA. COMPAREX розробляє інноваційні сервіси, які сприяють підвищенню продуктивності праці за рахунок більш ефективного використання програмного забезпечення. COMPAREX працює з великими міжнародними корпораціями, малим і середнім бізнесом, а також державними організаціями, підтримуючи кожного клієнта на шляху до цифрової трансформації.

Портфель рішень компанії включає послуги з управління ліцензіями, постачання програмного забезпечення та хмарних сервісів. Консалтингові послуги з управління програмними активами доповнюють портфель компанії відповідно до передових вимог клієнтів.

З твердженням «By your side in a digital world» компанія COMPAREX підкреслює свою мету надихати клієнтів перспективами цифрової трансформації їх бізнесу за рахунок всебічної підтримки у вирішенні ключових завдань на цьому шляху.

На сьогоднішній день група компаній СOMPAREX налічує 80 філій в 36 країнах Європи, Азії, Африки і Америки із загальною чисельністю 2450 працівників. За підсумками 2017/2018 фінансового року обсяг продажів групи компанії склав 2 533 мільйона € або 2 965 мільйона $.

COMPAREX у деталях: 2017/18

2 450

Співробітники

80+

Офіси

35

Країни

2.533

млрд. оборот

В Україні компанія COMPAREX представлена місцевими офісами в Києві, Львові та Дніпрі.

Соціальна відповідальність

Історія компанії

Наші цінності

Країни присутності

Головний офіс компанії знаходиться у місті Лейпцигу, Німеччина. Маючи офіси в 35 країнах Європи, Азії та Африки, ми можемо гарантувати високу якість і прийнятні ціни, де б Ви не знаходилися. Крім того, для зручності наших клієнтів ми заснували представництва в Північній і Південній Америці, Австралії, Бангладеші та Пакистані.

Ми там, де потрібні Вам!

COMPAREX пройшла сертифікацію системи менеджменту якості за міжнародними стандартами ISO 9001:2008 та ISO/IEC 27001:2013

COMPAREX впровадила та застосовує систему менеджменту якості для наступних видів діяльності:

• Ліцензування та закупівля програмного забезпечення

• Продаж ІТ-рішень

• Розробка та надання професійних послуг (консалтинг, сервіси та підтримка, управління програмними активами, бізнес-рішення й розробка додатків, програми навчання та розвитку)

• Реалізація ІТ-проектів

• Забезпечення внутрішньої підтримки для всіх представництв COMPAREX та її дочірніх компаній


Крім того, COMPAREX впровадила й застосовує систему управління інформаційною безпекою відповідно до «Положення про застосування" на поставку IT-послуг клієнтам COMPAREX відповідно до чинного каталогу послуг. Аудит довів, що вимоги до ISO / IEC 27001:2013 виконані.


Будьте в курсі

Завжди актуальні новини та статті COMPAREX на нашій сторінці в LinkedIn:

 Підписатися на COMPAREX в LinkedIn