COMPAREX Vendor section

Veeam відповідає на виклики, які постають перед компаніями по всьому світу, втілюючи в життя  концепцію Always-On Business - доступність 24 години 7 днів на тиждень 365 днів на рік. Veeam стала піонером на ринку доступності даних в корпоративному сегменті [Availability for the Always-On Enterprise]. На відміну від традиційних систем резервного копіювання, які забезпечують показники цільового часу і точки відновлення (RTO і RPO) протягом декількох годин або діб, Veeam допомагає організаціям досягти показників цільового часу і точки відновлення (RTPO) менше 15 хвилин для всіх додатків і даних. Ці показники досягаються за допомогою абсолютно нового рішення, що забезпечує високу швидкість відновлення, запобігання втрат даних, верифікацію можливості відновлення, ефективне використання резервних копій і комплексний контроль. Veeam Availability Suite пропонує всі переваги рішення Veeam Backup & Replication, а також нові можливості в області віртуалізації, зберігання даних і хмарних технологій, що дозволяє організаціям економити час, знижувати ризики, значно скорочувати капітальні та операційні витрати.

Компанія Veeam була заснована в 2006 році. На сьогодні у компанії більше 34 500 партнерів і більше 168 000 замовників по всьому світу. Центральний офіс Veeam знаходиться в місті Бар у Швейцарії, а регіональні офіси розташовані по всьому світу. Детальна інформація представлена ​​на сайті компанії Veeam Software.

Veeam Backup & Replication

Рішення №1 для резервного копіювання віртуальних машин

Veeam Backup & Replication виводить на новий рівень технології, що дозволяють сучасному ЦОД (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, NetApp storage, HP 3PAR StoreServ, StoreVirtual Storage і ін.) допомагати організаціям досягати цільових показників часу і точки відновлення (RTPO), економити час, управляти даними і значно скорочувати капітальні та операційні витрати.

Veeam Backup Essentials

Технології захисту даних для малого бізнесу

У Veeam Backup Essentials реалізовані ті ж функції, що і в Veeam Availability Suite. Це рішення поєднує в собі переваги Veeam Backup & Replication і Veeam ONE для VMware vSphere і Microsoft Hyper-V. Вартість і функціональність Veeam Backup Essentials роблять це рішення ідеальним для невеликих компаній, що використовують віртуальні середовища з 2, 4 або 6 сокетами (зазвичай у компаніях, що мають в штаті менше 200 співробітників).

Veeam ONE

Повна прозорість ІТ-середовища

Veeam ONE забезпечує повну прозорість ІТ-середовища за допомогою інструментів моніторингу та попередження. Таким чином, ви можете виявляти проблеми і загрози до того, як вони почнуть значно впливати на роботу системи. Veeam ONE - це доступний ключовий компонент концепції Always-On Business. Завдяки моніторингу та попередженню в реальному часі в режимі 24/7, оптимізації ресурсів і плануванню потужностей, а також формуванню звітності щодо документації та управлінню, це рішення дозволяє реалізувати принципи Availability for the Modern Data Center (доступність даних у сучасному ЦОД).

Veeam Management Pack для System Center

Використовуйте можливості System Center для vSphere і Hyper-V!

Veeam Management Pack (MP) для System Center дозволяє управляти всім середовищем Hyper-V і vSphere - від додатків до обладнання - й пропонує можливості моніторингу та створення звітів для інфраструктури Veeam Backup & Replication - і все це з консолі Operations Manager. Контекстні панелі Veeam MP дозволяють здійснювати моніторинг у режимі реального часу, створювати звіти і планувати ресурси для централізованого управління гібридним віртуальним середовищем із єдиної консолі. Це допомагає мінімізувати негативний ефект аварійних відключень і простоїв, а також забезпечити безперебійну роботу підприємства і ІТ-сервісів.

Veeam Backup для Microsoft Office 365

Veeam Backup для Microsoft Office 365 знижує ризик втрати доступу до даних електронної пошти Office 365, включаючи Exchange Online, SharePoint Online і OneDrive for Business, і гарантує їх захист і надвисоку доступність - Hyper-Availability - для користувачів. Microsoft Office 365 дозволяє бізнесу працювати всюди та у будь-який час, без необхідності підтримувати власну інфраструктуру управління електронною поштою, файлами та контентом. Хоча інфраструктура розміщується на платформі Microsoft, це не знімає відповідальністі за створення резервних копій даних Office 365. Veeam Backup для Microsoft Office 365 дозволяє виконувати надійне резервне копіювання даних Office 365, а також:

- захищати дані Office 365 від випадкового видалення, загроз безпеки та пробілів у політиці зберігання;

- надає найкращі в галузі можливості швидкого відновлення об'єктів і файлів Office 365.

Відновлення без компромісів: надійне гранулярне відновлення електронних листів Office 365, сайтів, документів, бібліотек і списків SharePoint, а також облікових записів, файлів і папок OneDrive for Business всього за кілька кліків. Вбудований інструмент Veeam Explorer для Microsoft Exchange, SharePoint і OneDrive for Business забезпечує:

- швидкий пошук і гранулярне відновлення об'єктів окремих поштових скриньок, розміщених в захищеному архіві даних Office 365;

- відновлення об'єктів безпосередньо в поштову скриньку Office 365 або на локальний сервер Exchange, а також збереження у вигляді файлу, письмового вкладення або експорт у форматі PST.

Hyper-Availability - надвисока доступність даних публічної хмари та фізичного середовища

При забезпеченні надвисокої доступності даних фізичних і хмарних серверів, а також робочих станцій, розміщених на локальному або віддаленому майданчику, організації стикаються з труднощами:

- створення резервних копій та відновлення хмарних машин Windows і Linux - трудомісткі та дорогі процеси;

- резервне копіювання фізичних серверів і робочих станцій, які не можуть бути віртуалізовані, має проводитися з урахуванням складної конфігурації їх обладнання і з дотриманням нормативних вимог;

- для мобільних користувачів необхідно забезпечити низькі показники цільової точки відновлення (RPO).

Крім того, корпоративні дані щодня наражаються на ризик через можливі збої в роботі мереж й обладнання, пошкодження файлів, дії шкідливих програм і навіть зломів серверів.

Veeam Agent для Microsoft Windows і Veeam Agent для Linux допомагають вирішити всі ці проблеми і дозволяють:

- знизити вартість і складність процесів при забезпеченні доступності хмарних машин Windows і Linux;

- гарантувати надвисоку доступність даних фізичних серверів і робочих станцій, які не можуть бути віртуалізовані;

- забезпечити відповідність встановленим показникам цільової точки відновлення (RPO) та знизити ризик втрати даних при захисті мобільних пристроїв.

Veeam Agent для Linux - просте рішення, яке забезпечує надвисоку доступність додатків, розгорнутих на локальних або хмарних серверах і робочих станціях під керуванням ОС Linux.

Veeam Agent для Microsoft Windows забезпечує надвисоку доступність додатків, розгорнутих на локальних або хмарних серверах під управлінням ОС Windows.


Партнерський статус: Reseller, Silver  

 

 

ПРО COMPAREX