Kariéra

Otevřené pracovní pozice

Lidé, kteří pracují v naší společnostii, jsou vysoce motivováni a hodnoceni podle schopnosti prosadit se v neustále se měnícím a různorodém pracovním prostředí. Jsou to lidé, kteří investují svou kreativitu a schopnosti, aby se mohli podílet na firemním úspěchu.  Jsou nadšeni do moderních technologií, schopni přimout část společné odpovědnosti a vyhovět očekáváním společnosti COMPAREX.
Jsou-li nároky, které kladete sami na sebe, stejně vysoké, pak můžete být tím, koho hledáme. Nabízíme vám výjimečnou kariéru, možnosti rozvoje a příležitost ke spolupráci na ambiciózních projektech v Německu, Evropě a po celém světě. Jste vítáni, pokud jste ochotni sdílet naši firemní kulturu a rozvíjet ji, při výrazném zaměření na zákazníky, motivaci a kvalifikaci.
 
Máte zájem o práci v naší společnosti?
Pošlete nám svůj životopis na info@comparex.cz.


 Optimální podpora pro vaši kariéru

Společnost COMPAREX je výrazně zaměřena na profesionální úspěch a osobní rozvoj zaměstnanců. Pracujeme s vámi a poskytujeme vám příležitosti pro rozvoj vaší kariéry. Pravidelná školení zároveň členům našich týmů vždy zprostředkují aktuální vývoj v oblasti software a licencování. COMPAREX nabízí zákazníkům inovativní služby a zaměstnancům stále nové možnosti.

 Kariéra s globálním hráčem

Jako skupina společností působících po celém světě nabízí COMPAREX skvělé příležitosti pro vaši kariéru. Základem našeho mezinárodního působení je výměna zaměstnanců mezi pracovišti v různých zemích Evropy, Afriky a Asie.

 Celková podpora pro profesionální úspěch

Bez motivace a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem nemůže existovat trvalé nadšení, produktivita a radost z inovací. Proto si mimo práce dokážeme velice dobře užít i zábavu a odměnit se zaměstnaneckými akcemi. Napomáhají vnitrofiremní komunikaci a umožňují poznat se s kolegy i mimo pracovní prostředí. COMPAREX je společnost uznávající rodinné hodnoty a podporující profesní kariéru žen-matek.

Kontaktujte nás