Video

Pro společnosti, které potřebují nulový výpadek, je automatický failover Svatý grál pro řešení vysoké dostupnosti a zotavení se po výpadku. Takto kompletně automatizovaná řešení mnohdy slibují více než jsou schopny zvládnout a vyžadují dodatečné skriptování.

Společnost IBM přenesla některé z osvědčených konceptů z prostředí mainframů do světa otevřených systémů, čímž se staly za velice příznivých podmínek (včetně cenových) dostupné pro široké spektrum zákazníků. 

2 lokality
2 lokality
Synchronní updaty
Synchronní updaty
Site awareness logika
Site awareness logika

Jak HyperSwap funguje?

Funkcionalita HyperSwap poskytuje vysoce dostupné datové svazky přístupné ze dvou lokalit a to až na vzdálenost 300 km. Na každé lokalitě je udržována zcela nezávislá kopie dat. Pokud jsou data zapisována na jakékoli straně, obě kopie jsou synchroně updatovány před ukončením operace zápisu. Technologie HyperSwap se automaticky optimalizuje a minimalizuje přenos dat mezi lokalitami, čtecí operace a latenci zápisu.

 pokračovat ve čtení

IBM HyperSwap

Obrázek: HyperSwap před a po výpadku diskového pole

Funkcionalita HyperSwap je dostupná na produktech IBM SAN Volume Controller, IBM Storwize V7000, IBM Storwize V7000 Unified, IBM Storwize V5000 a IBM FlashSystem V9000.

Kontaktujte nás