Smlouva o produktech a službách Microsoft je flexibilní transakční multilicenční smlouva společnosti Microsoft pro zákazníky, kteří mají alespoň 250 počítačů a kteří chtějí spojit fyzické licence používané v jejich provozovnách a online služby.

Upozorňujeme, že MPSA zatím není dostupná ve všech regionech a pro všechny zákaznické segmenty (výjimky zahrnují Čínu, Indii a zákazníky z veřejného sektoru). Zákazníci z veřejného sektoru a zákazníci sídlící v zemích, kde MPSA není dostupná, mohou pokračovat v nákupu prostřednictvím Select Plus.

Tato nová generace multilicencování přináší zásadní vylepšení:

  • Jedna smlouva pro všechny zákazníky bez ohledu na velikost a typ
  • Integrovaný nákup pevného softwaru a online služeb
  • Smlouva na dobu neurčitou s mnohem jednodušší strukturou
  • Nákupní účty pro zobrazení různých subjektů a poboček
  • Nové, vylepšené a snadno ovladatelné systémy a nástroje pro správu licencí

Smlouva o produktech a službách Microsoft (MPSA) je prvním krokem nové generace multilicencování od společnosti Microsoft, kdy dochází k přeměně multilicencování díky vylepšení smlouvy a zjednodušení nákupu a správy. MPSA přináší větší hodnotu z licencovaných aktiv, flexibilnější nákup a zjednodušenou správu aktiv prostřednictvím vylepšené struktury smlouvy, nové nákupní platformy a modernizovaných systémů a nástrojů.

MPSA je základní smlouva, která konsoliduje všechny platné podmínky, které platí pro stávající smlouvu o službách Microsoft v podnikatelském sektoru (Business and Services Agreement), smlouvu Select Plus a smlouvu o online službách.

Mezi parametry patří:

  • Jediná smlouva zajišťuje integrovaný nákup pevných a online služeb, a nabízí tak jeden způsob získání licence a softwaru.
  • Podporuje různé typy organizací, a umožňuje tak nákup prostřednictvím stejné smluvní struktury ve všech podnikatelských odvětvích, což zvyšuje kvalitu sledování a správy aktiv.
  • MPSA je trvalá smlouva. Platnost rámcové smlouvy nikdy nevyprší.

 

 Snadno spravujte svá aktiva prostřednictvím nákupních účtů

Nákupním účtem může být jakákoli jednotka v rámci vaší organizace, která potřebuje možnost nezávislého nákupu softwaru Microsoft. Každý nákupní účet je spojen s MPSA vaší organizace.
Všechny nákupy produktů a online služeb v rámci všech nákupních účtů jsou spojeny s vaší MPSA a jsou automaticky konsolidovány s cílem získat nejlepší možnou množstevní slevu na základě objemu nákupů, a to jak společně, tak v rámci jednotlivých účtů napříč celou organizací.

 

 Nové a vylepšené systémy a nástroje

Kromě optimalizovaného licencování Microsoft byly vytvořeny nové systémy a nástroje pro zjednodušení správy všech vašich aktiv Microsoft. Nové multilicenční centrum Microsoft nabízí intuitivní a snadné rozhraní, takže můžete rychle a přesně zobrazit a spravovat své produkty a služby napříč celou organizací. Vylepšené samoobslužné online nástroje vám přináší lepší možnosti správy pomocí zjednodušení přístupu ke všem informacím, které o své smlouvě potřebujete, prostřednictvím jediného internetového portálu.

 

 Máte otázky?

V případě otázek týkajících se smlouvy o produktech a službách Microsoft nebo licencování produktů Microsoft nás neváhejte kontaktovat . Naši konzultanti vám rádi pomohou.
 

MPSA: jedna smlouva na vše

Softwarový kolos Microsoft oznámil, že od 1. července 2016 zvýší vstupní hranici pro firemní smlouvy na 500 stolních počítačů. To je pro nás dostatečný důvod, abychom se podrobněji podívali na smlouvu o produktech a službách Microsoft (MPSA) jako na alternativu pro společnosti, které mají 250 a 499 stolních počítačů.

 Přečíst článek

 

Buďte v obraze

Chcete vědět, co se aktuálně děje u nás ve společnosti?

 Sledujte nás na síti Linkedin

Kontakt