Předcházejte neplánovaným výpadkům v IT!

Přední celosvětový poskytovatel řešení v oblasti IT Operations Analytics, které pomáhá předcházet výpadkům v provozu IT infrastruktury.

Společnost byla založena v roce 2005 IT architekty a experty v oblasti ochrany dat s jediným cílem, pomáhat společnostem minimalizovat pravděpodobnost výskytu neplánovaných výpadků v provozu IT prostředí, díky včasné a proaktivní identifikaci a eliminaci špatných konfigurací a kritických SpoF (single point of failure).

Webová stránka výrobce

Špičkovému a celosvětově oceněnému řešení AvailabilityGuard důvěřuje stále více a více největších a nejúspěšnějších firem po celém světě. AvailabilityGuard pomáhá udržovat vysokou dostupnost systémů a ochranu dat, a tím zajišťuje funkčnost kritických systémů po 365 dní v roce.

Mezi významné zákazníky Continuity Software patří: Orange, Industrial Bank of Korea, BBVA, NH Bank, El Corte Inglés, amdocs a mnoho dalších…

Podívejte se na video  

Jak AvailabilityGuard funguje?

1 Sběr konfiguračních dat v rámci sledované IT infrastruktury: AvailabilityGuard tedy pravidelně, rutině a nepozorovaně skenuje konfigurace systémů (pozn. je také možné jej integrovat s předními CMDB)

2 Proaktivní rozpoznávání rizik díky analýze veškerých sesbíraných dat: AvailabilityGuard automaticky kontroluje a porovnává aktuální konfigurace napříč systémy (od různých dodavatelů) proti rozsáhlé znalostní bázi doporučení všech obvyklých výrobců hardware a software. Prediktivní analytika vede k identifikaci potenciálních kritických míst v infrastruktuře, které by mohly způsobit selhání systémů nebo nefunkčnost implementací vysoce dostupných infrastruktur. Například pokud druhý nód klastru přijde (chybou administrátora, výpadkem SAN přepínače,…) ke sdíleným diskovým skupinám, pak se překlastrování v případě výpadku prvního nódu klastru nemůže povézt.

3 Výstrahy: Po provedené analýze jsou předány potenciální problémy ve formě různě prioritizovaných výstrah relevantním majitelům/administrátorům infrastruktury, kteří mohou odstranit problémy předtím, než mohou mít negativní dopad na IT provoz a tedy negativní a leckdy velmi nákladný dopad na chod společnosti.

 

4 Optimalizace dle získaných dat: Na základě shromážděných dat a kompletním přehledu o fungování IT infrastruktury a IT provozu získává zákazník neocenitelné informace, na jejichž základě může dále infrastrukturu a provoz optimalizovat.

Otestujte stabilitu vaší vysoce dostupné IT infrastruktury

HealthCheck ZDARMA

"Díky řešení Continuity Software jsme v naši dosavadní IT strategii identifikovali možná infrastrukturní rizika, usnadnilo se jejich předvídání a zavedli jsme proaktivní opatření k jejich předcházení."

Antonio Castillo - BBVA Bank, Europe

Více informací + 

Buďte v obraze

Chcete vědět, co se aktuálně děje u nás ve společnosti?

 Sledujte nás na síti Linkedin