That's COMPAREX

Je důležité mít vizi, ale také možnost spolehnout se na silného partnera.
Představte si poskytovatele IT služeb s mezinárodním zázemím, který stojí po vašem boku a podporuje vás, kamkoliv vedou vaše kroky. IT experta, kterého máte stale po ruce, který rozumí vaší firemní kultuře, trhu a hlavně vašim potřebám. Představte si IT řešení, které perfektně odvádí svou práci, pomáhá dosahovat vašich cílů snadno a rychle a navíc se jednoduše ovládá. Dokážete si to představit? Pokud ano, COMPAREX je ta správná volba!

Společnost COMPAREX CZ působí v České republice od roku 1995 a nabízí služby v oblasti datových center, dodávky a správu softwarových licencí a také vlastní softwarová řešení. Využívá zázemí silné nadnárodní skupiny COMPAREX, která úspěšně působí ve 34 zemích světa.

COMPAREX CZ se specializuje na zákazníky, kteří pracují s velkými objemy dat a vyžadují vysokou úroveň bezpečnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Naši specialist z poboček v Praze a v Brně vám nabízejí prvotřídní podporu datových center v režimu 24x7, služby v oblasti řízení, správy a provozu softwarových aktiv a rozsáhlé portfolio poradenských a IT služeb v oblasti integrace produktů od různých výrobců. COMPAREX také nabízí vlastní softwarové aplikace pro řízení nákupních procesů, digitální archivaci a automatizované vytěžování dat z dokumentů.

COMPAREX CZ využívá zázemí silné nadnárodní společnosti a nabízí také celou řadu doplňkových produktů v oblasti financování a outsourcingu.


Skupina COMPAREX – fakta a čísla 2017/18

 

 

2,450

Zaměstnanci

80+

Pobočky

35

Země

€ 2,533m

Obrat

Struktura skupiny

Společnost COMPAREX AG, sídlící v německém Lipsku, je zodpovědná za strategický rozvoj a obchodní divize, globální řízení vztahů se zákazníky, mezinárodní marketing a komunikaci, vztahy s investory, obchodní analýzy, účetnictví i lidské zdroje.

Více informací o managementu, dodavatelích a partnerech, kariérních možnostech i aktuálních tiskových zprávách najdete na http://www.comparex-group.com


Společenská odpovědnost

Sociální sounáležitost je součást naší firemní strategie a kultury. Nejen v Lipsku, sídle vedení společnosti, ale i všude v zahraničí, kde máme dceřiné společnosti, přispívá společnost COMPAREX k dlouhodobě udržitelnému rozvoji těchto regionů.

Aktivní vnímání odpovědnosti za lidi, společnost a životní prostředí je součástí COMPAREX firemní filozofie. Jako inovativní a zákaznicky orientovaná společnost, podporujeme krativitu, schopnosti a zájmy našich zaměstnanců, které mohou být prospěšné i mimo jejich pracovní obor.

Iniciujeme a podporujeme takové strategie a aktivity našich dceřiných společností v různých částech světa, které kromě své vlastní prospěšnosti navíc podpoří a obohatí projekty a klíčové hodnoty celé skupiny COMPAREX.


Joining Forces

To help us expand further, we have established a powerful strategic partnership with Raiffeisen Informatik GmbH, a company of Austria's largest banking group Raiffeisen.

Kontaktujte nás