Společnost COMPAREX CZ poskytující řešení a služby v oblasti datových center, dodávky a správy softwarových licencí i vlastní softwarová řešení, je stejně jako v předchozím roce jediným Gold partnerem společnosti EMC na českém trhu. COMPAREX navíc získal i dvě z celkových šesti ocenění v kategoriích Zálohování a Storage.

 

Světový leader v oblasti ukládání a správy dat, společnost EMC, tak ocenila své nejlepší obchodní partnery za jejich práci v roce 2015. Protože v České republice funguje výhradně na bázi nepřímého prodeje, jsou pro její obchodní úspěch klíčové právě znalosti a odbornost partnerů.

Společnost COMPAREX spolupracuje s EMC na českém trhu už více než 16 let a za tu dobu si vytvořila unikátní know-how a jeden z nejlepších technických týmů v oblasti datových center. COMPAREX je současně i jedinou společností na trhu, která je autorizována jako servisní partner pro enterprise produkty společnosti EMC a poskytuje svým zákazníkům komplexní portfolio služeb. Toho využívá stále více zákazníků, pro které je klíčové zajištění vysoké bezpečnosti a dostupnosti aplikací a dat, tedy především přední firmy z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a průmyslu.

Odborníci společnosti COMPAREX ale registrují stoupající zájem i ze společností střední velikosti, které si stále více uvědomují význam datových úložišť různých kategorií a systémů pro pokročilé zálohování a obnovu dat.

Zákazníci mimo jiné oceňují, že COMPAREX CZ, která využívá zázemí silné nadnárodní skupiny COMPAREX, úspěšně působící ve 34 zemích světa, dokáže inovativně propojit pokročilé technologie s globálními trendy, jakými jsou Cloud, BI, Security nebo Mobilita.

Buďte v obraze

Chcete vědět, co se aktuálně děje u nás ve společnosti?

 Sledujte nás na síti Linkedin

 Sledujte nás na síti Twitter

 Sledujte nás na síti Facebook

Kontakt