Společnost COMPAREX, která jako "Licensing Solution Partner" poskytuje produkty Microsoft prostřednictvím licenčních programů, je nově také "Microsoft Global Partner".

Tímto rozhodnutím Microsoft potvrzuje, že COMPAREX patří světově mezi absolutní špičku a považuje ho za jednoho ze svých strategických partnerů. Na celém světě působí pouze 11 partnerů s tímto oceněním.

Pro české firmy to znamená, že mají v regionu nejen silného Licensing Solution Partnera pro svůj business, ale i společnost s unikátní konzultační odborností v oboru užívání licenčních práv. Mohou tak využít silné know-how například v oblasti Software Asset Managementu, cloudu a souvisejících služeb. COMPAREX má více oprávnění Microsoft (EDA, SPLA-R, CSP, MOSP, Certified Learning Partner, atd.), a také úctyhodný seznam Microsoft Gold & Silver kompetencí. Jeho úspěch tvoří partnerství v celém prodejním cyklu, spravovaná nabídka služeb i schopnost rozvíjet vlastní řešení, jako například COMPAREX SAM2GO pro kompletní správu SW licencí.

COMPAREX SAM2GO

COMPAREX poskytuje komplexní podporu při nákupu software a správě licencí. Přečtěte si více o možnosti upgradu na kompletní správu licencí COMPAREX SAM2GO.

 COMPAREX SAM2GO (kompletní správa SW licencí)
 

Případová studie: SAM2GO Profiler pro RWE

"Prakticky stiskem tlačítka máme nyní z technického hlediska přístup k přehledné ‘mapě‘ používaného software. Dokonce i vedoucí pracovníci mimo oblast správy IT mají dokonalý přehled o situaci v reálném čase."

 Přečíst tuto případovou studii
 Další zajímavé případové studie

MPSA: jedna smlouva na vše

Softwarový kolos Microsoft oznámil, že od 1. července 2016 zvýší vstupní hranici pro firemní smlouvy na 500 stolních počítačů. To je pro nás dostatečný důvod, abychom se podrobněji podívali na smlouvu o produktech a službách Microsoft (MPSA) jako na alternativu pro společnosti, které mají 250 a 499 stolních počítačů.

 Přečíst článek 

 Licenční program MPSA 

Buďte v obraze

Chcete vědět, co se aktuálně děje u nás ve společnosti?

 Sledujte nás na síti Linkedin

 Sledujte nás na síti Twitter

 Sledujte nás na síti Facebook