Optimalizace procesů – představení ve dvou minutách

Podívejte se na video COMPAREXonline a přesvědčete se, jak optimalizovat procesy při pořizování softwarových licencí.

Rádi byste pořizovali software pro vaše podnikání snadno a rychle, ale nakonec vždy skončíte v pasti rozvláčných a komplikovaných objednávkových procesů od různých dodavatelů? Je čas na optimalizaci nákupních a transakčních procesů.COMPAREXonline

Náš zákaznický portál, COMPAREXonline, vám umožní snadno a jednoduše nakupovat software a integrovat produktové i cenové informace do vašeho nákupního systému. S využitím automatizovaných a prověřených postupů bude pořizování softwarových licencí nejen rychlejší, ale také spolehlivějšía efektivnější. Celá vaše společnost tak může pořizovat software založený na přesně definovaných rámcových smlouvách a produktech.

COMPAREXonline vám umožňuje zachovat si vždy jednoduchý, rychlý a komplexní přehled. Veškeré relevantní informace jako nabídky a objednávky, uzavřené smlouvy nebo reporty o softwarových licencích jsou uloženy v databázi a kdykoli si je můžete dohledat. Navíc průběžné monitorování všech produktů naším zákaznickým portálem usnadňuje nastavení efektivní a spolehlivé správy softwarové podpory.

 

Efektivní pořizování a správa software.

COMPAREX vám nabízí precizní řešení v oblasti pořizování a správy software podle vašich požadavků, od jednoduchého e-shopu až po plně integrovaný e-dodavatelský řetězec.

 

 Výhody

  •  Rychlé a bezpečné objednávky díky automatizovaným a ověřeným procesům
  •  Transparentní a prověřené nákupy s přesně definovanými smlouvami
  •  Strukturovaná správa nabídek, kalkulací, smluv a reportů
  •  Ucelený reporting a monitorování smluv a produktů

Kontaktujte nás

Můžeme mít živé demo nebo vám poskytneme podrobné informace. Dejte nám vědět, co potřebujete, a kontaktujte nás dnes.

Pomocí COMPAREXonline můžete spravovat a automatizovat objednávky a nákupy.

Kontaktujte nás