Nabízíme vám ideální řešení "na klíč" jako službu pro zálohování a obnovy dat, bez nutnosti investic do hardware a softwarových licencí. Navíc získáte garanci, že systém pod naší kontrolou pracuje bez problémů a podle vašich očekávání.

Řešení koncipujeme tak, aby na vás provoz kladl minimální až nulové požadavky. COMPAREX zajišťuje kompletní provoz systému včetně kontrol plánovaných záloh. Jako zákazník si zajišťujete pouze ad hoc zálohy či obnovy dat podle aktuální potřeby, nicméně i pro ty můžete využít v rámci služby konzultace s našimi odborníky.

Infrastruktura

Služba Backup as a Service je primárně postavena na technologii EMC NetWorker a deduplikačním úložišti EMC DataDomain. Oba tyto produkty jsou špičkami na trhu a společně nabízejí uníkatní funkcionality. Ale EMC technologie nejsou pro tuto službu podmínkou.

Účtování služeb

Službu poskytujeme na období minimálně tří let a celá je účtovatelná přímo do nákladů (OPEX). Zvolit si můžete odezvu na závadu následující pracovní den nebo v režimu 24x7 s garantovanou opravou do 12 hodin. Součástí měsíčního paušálu jsou i konzultační služby k volnému čerpání podle vaší potřeby.

Komplexní řešení

V rámci služby COMPAREX kromě denního provozu zajišťuje i kontrolu chybových hlášení, stavu plánovaných zálohovacích úloh, plánování a vyhodnocování využití kapacit, jejich optimalizaci, generování reportů o úspěšnosti zálohování a řešených incidentech nebo proaktivní patchovou analýzu. K tomu konzultační služby, pravidelný update a případné řešení servisních požadavků u výrobců technologií.

 
Kvalitní, efektivní a profesionální služby zálohování a archivace dat
Řešení bez nutnosti investic do hardware a software
Jen měsíční poplatek za službu přímo do nákladů (OPEX)
Průběžný dohled a řešení provozních stavů
Reporting

 

Kontaktujte nás

Můžeme mít živé demo nebo vám poskytneme podrobné informace. Dejte nám vědět, co potřebujete, a kontaktujte nás dnes.

Kontakt