SAM2GO

Získejte benefit z možných úspor. Minimalizujte auditní riziko.

Rýsuje se vám neočekávaný softwarový audit. Je třeba poskytnout informace o stavu vašich licencí, ale nemáte přesný přehled o situaci. Od posledního SAM projektu uběhl nějaký čas a vy riskujete postih za nedostatečný počet licencí. Nechcete se raději vyhnout takové situaci?

COMPAREX SAM2GO zanalyzuje vaše softwarové licence a infrastrukturu, čímž získáte ucelený přehled o softwarových licencích, které jste zakoupili, a o softwaru, který skutečně používáte anebo který jste si nainstalovali. Tato řízená služba vám kdykoliv poskytne přehled licencí a na jejím základě vám doporučíme nezbytné kroky pro úspěšný audit, ale i pro trvalou licenční shodu.

 

Výhody

  •   Stálá a transparentní správa vašich softwarových licencí
  •   Informace ostavu licencí na jediné kliknutí kdykoliv a kdekoliv
  •   K dispozici tým odborníků s detailní znalostí softwarového licencování
  •   Cenově efektivní Software Asset Management jako řízená služba SAM2GO
  •  
  •   Přesné plánování rozpočtů na software

Kontaktujte nás

Můžeme mít živé demo nebo vám poskytneme podrobné informace. Dejte nám vědět, co potřebujete, a kontaktujte nás dnes.


Ukázka úspor se SAM2GO


        Nákladová rizika spojená s audity
         
    Možné úspory    
         
         
         
Požadovaný a potřebný software (např. 1 000 licencí).   Množství licencí, které jste zakoupili (např. 1 200). Jedná se o licenční přebytek   Množství licencí, které máte nainstalovalo. V tomto případě jste nainstalovali více licencí, než kolik jste si jich zakoupili (např. 1 200 nainstalováno, ale jen 1 000 zakoupeno). Jedná se o licenční schodek


Otázky typu: „Nemáte nainstalováno více softwaru, než kolik je licencováno?“ anebo „Potřebujete opravdu všechny zakoupené a spravované licence?“ mohou být přesně a efektivně zodpovězeny. SAM2GO poskytuje přesné, transparentní a odborné rady expertů, kteří vám pomohou výrazně snížit riziko z auditů i konsolidovat a snížit náklady na software.


 

Globální vítězství!

Spolehněte se na ty nejlepší! COMPAREX byl vyhlášen globálním vítězem společnosti Microsoft v oblasti SAM Partner roku 2015 a navíc také v oblasti Volume Licesing!

 Tisková zpráva
 SAM2GO brožura je stažení

COMPAREX SoftCare

Unikátního řešení celého životního cyklu software ve společnosti. Pomůže vám snížit pravní/legislativní rizika, náklady a zvýší efektivitu pořizování softwarových licencí.

 COMPAREX SoftCare
 Brožura ke stažení

Kontaktujte nás