SAM2GO – představení ve dvou minutách

Podívejte se na SAM2GO video a sami se přesvědčete, jak transparentní váš stav softwarových licencí může být.

Získejte benefit z možných úspor. Minimalizujte auditní riziko.

Rýsuje se vám neočekávaný softwarový audit. Je třeba poskytnout informace o stavu vašich licencí, ale nemáte přesný přehled o situaci. Od posledního SAM projektu uběhl nějaký čas a vy riskujete postih za nedostatečný počet licencí. Nechcete se raději vyhnout takové situaci?

COMPAREX SAM2GO zanalyzuje vaše softwarové licence a infrastrukturu, čímž získáte ucelený přehled o softwarových licencích, které jste zakoupili, a o softwaru, který skutečně používáte anebo který jste si nainstalovali. Tato řízená služba vám kdykoliv poskytne přehled licencí a na jejím základě vám doporučíme nezbytné kroky pro úspěšný audit, ale i pro trvalou licenční shodu.

        Nákladová rizika spojená s audity
         
    Možné úspory    
         
         
         
Požadovaný a potřebný software (např. 1 000 licencí).   Množství licencí, které jste zakoupili (např. 1 200). Jedná se o licenční přebytek   Množství licencí, které máte nainstalovalo. V tomto případě jste nainstalovali více licencí, než kolik jste si jich zakoupili (např. 1 200 nainstalováno, ale jen 1 000 zakoupeno). Jedná se o licenční schodek

Otázky typu: „Nemáte nainstalováno více softwaru, než kolik je licencováno?“ anebo „Potřebujete opravdu všechny zakoupené a spravované licence?“ mohou být přesně a efektivně zodpovězeny. SAM2GO poskytuje přesné, transparentní a odborné rady expertů, kteří vám pomohou výrazně snížit riziko z auditů i konsolidovat a snížit náklady na software.

 

 Výhody

  •  Stálá a transparentní správa vašich softwarových licencí
  •  Informace ostavu licencí na jediné kliknutí kdykoliv a kdekoliv
  •  Přesné plánování rozpočtů na software
  •  K dispozici tým odborníků s detailní znalostí softwarového licencování
  •  Cenově efektivní Software Asset Management jako řízená služba SAM2GO

Globální vítězství!

Spolehněte se na ty nejlepší! COMPAREX byl vyhlášen globálním vítězem společnosti Microsoft v oblasti SAM Partner roku 2015 a navíc také v oblasti Volume Licesing!

 Tisková zpráva
 SAM2GO brožura je stažení

COMPAREX SoftCare

Unikátního řešení celého životního cyklu software ve společnosti. Pomůže vám snížit pravní/legislativní rizika, náklady a zvýší efektivitu pořizování softwarových licencí.

 COMPAREX SoftCare
 Brožura ke stažení

Kontaktujte nás

Můžeme mít živé demo nebo vám poskytneme podrobné informace. Dejte nám vědět, co potřebujete, a kontaktujte nás dnes.

Kontaktujte nás