• TWOJE KORZYŚCI

Voice & Collaboration
Nowoczesne miejsce pracy z firmą COMPAREX

Nikt nie ma wątpliwości, że znajdujemy się obecnie w etapie cyfrowej transformacji. Właściwie można stwierdzić, że technologia rozwija się w niespotykanym dotąd tempie.

Dlatego nie dziwi fakt, że wymagania dotyczące komunikacji między pracownikami również szybko ewoluują. Użytkownicy chcą swobodnej komunikacji między systemami lub nawet integracji wszystkich procesów w ramach jednej platformy. W związku z tym przed firmowymi działami informatycznymi korzystającymi często z przestarzałych technologii i borykającymi się z wysokimi kosztami operacyjnymi stoją poważne wyzwania..

 

Sojusznik w cyfrowym świecie

 

Mając po swojej stronie firmę COMPAREX można korzystać z rozwiązania Skype for Business Cloud Voice opartego na platformie Office 365 E5 Plan, aby stworzyć nowoczesne miejsce pracy które nie tylko zapewni swobodną komunikację, lecz również zmniejszy koszty operacyjne. 

 

Strategia nowoczesnego miejsca pracy z firmą COMPAREX

Nowoczesne miejsce pracy z firmą COMPAREX oznacza doświadczonego partnera wspierającego organizację w cyfrowej podróży przez cały cykl życia w chmurze.

Rozwiązanie Office 365 E5 ze Skype for Business Cloud Voice pozwala na odchudzenie infrastruktury poprzez wykorzystywanie jednej platformy do realizacji połączeń, konferencji, przesyłania nagrań oraz udostępniania plików. Dodatkowo wersja E5 zapewnia najbardziej kompleksowy plan Office 365 od rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy do zabezpieczeń i analityki. 

 

Office 365 für Kolaboration und Sicherheit

 

Jako silny sojusznik, firma COMPAREX może wdrożyć wymagania organizacji w zakresie nowoczesnego miejsca pracy, zapewniając jednocześnie pakiet opieki 360° również na czas po udanej implementacji.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. platformy Office 365 i nowoczesnego miejsca pracy

Potrzebuję więcej informacji!
 

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat rozwiązań Office 365 E5 oraz Skype for Business Cloud Voice? Nasi eksperci z przyjemnością pomogą. Pytanie nic nie kosztuje!