• Firstline Workers: Maintenance and Field Support

  Potrzebuję możliwości bezpośredniego
  połączenia z moimi ekspertami, aby uzyskać
  odpowiedzi na wszystkie potencjalne pytania,
  bez względu na to, gdzie aktualnie jestem.

  Mike, inżynier

 • Firstline Workers: Customer Services

  Zapewnianie pomocy klientom sprawia,
  że ciągle jestem zajęty. Mam tylko kilka chwil
  dziennie na przeczytanie wiadomości poczty
  elektronicznej, aktualnych informacji
  i ogłoszeń – ciągle w biegu.

  Marc, obsługa klienta

 • Firstline Workers: Healthcare

  Dla mnie najważniejsze jest mieć
  natychmiastowy dostęp do szkoleń. Tylko w ten
  sposób mogę doradzać i leczyć pacjentów
  zgodnie z najnowszymi standardami!

  Christopher, chirurg

 • Firstline Workers: Sales Association

  Chcę, aby moi klienci mieli najlepsze
  wrażenia z zakupów. Potrzebuję najlepszych
  praktyk i opcji natychmiastowego wsparcia.

  John, kierownik ds. kluczowych klientów

Pracownicy pierwszej linii: oblicze i siła napędowa Twojej organizacji

Pracowników pierwszej linii znajdziemy prawie w każdej branży: są to osoby przy kasach, po drugiej stronie słuchawki telefonu, przygotowujące produkty, kierujące codziennymi operacjami. Są to osoby w pierwszej kolejności reprezentujące Twoją markę, oglądające Twoje produkty "w akcji" oraz nawiązujące interakcje z Twoimi klientami.

Typowe scenariusze

Sales Associates

Partnerzy działów sprzedaży

Jako godni zaufania partnerzy Twoich klientów, ci pracownicy muszą dysponować odpowiedziami na prawie wszystkie potencjalne pytania. Aby zapewnić im takie odpowiedzi, personel działu sprzedaży potrzebuje łatwego dostępu do informacji o produktach oraz aktualnych informacji o promocjach.

Maintenance Workers

Pracownicy zajmujący się konserwacją

Pracownicy w terenie muszą być doskonale poinformowani w zakresie wytycznych i procedur bezpieczeństwa; muszą mieć możliwość szybszego kontaktu z ekspertami w celu rozwiązywania problemów, usuwania zastojów i poprawy jakości.

Customer Services

Obsługa klienta

Obsługa klienta, jako punkt pierwszego kontaktu, ma podstawowe znaczenie pod względem wrażenia klientów w kontaktach z Twoją firmą. Personel musi mieć ciągły dostęp do najnowszych wiadomości, ogłoszeń i promocji. Najlepsze praktyki w zakresie sprzedaży i usług powinny być łatwo udostępniane.

Medical Staff

Personel medyczny

Ciągle w biegu i w pierwszej linii, jeśli chodzi o bezpośrednie wsparcie pacjentów – zespoły pracowników medycznych wymagają elastycznych, natychmiastowo dostępnych rozwiązań, łatwego dostępu do szkoleń i aktulanej wiedzy medycznej.

Największe wyzwania stojące przed pracownikami pierwszej linii

Niektórzy z pracowników pierwszej linii mają bezpośredni kontakt z klientem, zwłaszcza w ramach sprzedaży detalicznej, turystyki i transportu. Inni mogą mieć mniejszy kontakt z klientami, lecz charakter ich pracy sprawia, że są mobilni, ciągle w ruchu lub pracują zupełnie poza biurem. Stoją przed nimi generalnie te same wyzwania:
 

Na pierwszy rzut oka

 • Trudności w zarządzaniu harmonogramami i zadaniami
 • Brak zaufania między kierownikami, przełożonymi i pracownikami
 • Programy adaptacyjne i szkolenia
 • Brak komunikatorów internetowych i funkcji powiadamiania o dostępności, które mają krytyczne znaczenie w wielu sytuacjach
 • Słaba komunikacja z biurem firmowym
 • Urządzenia do udostępniania mogą zwiększać zagrożenia
 • Technologia jest często ograniczona, przestarzała i niezabezpieczona

Rozwiązania Microsoft umożliwiają pracownikom pierwszej linii najbardziej wydajną pracę

Share best practices with Office 365 F1

Udostępnianie najlepszych praktyk

Yammer, Teams

Train and upskill your employees with Office 365 F1

Szkolenie i zwiększanie umiejętności pracowników

Stream, SharePoint, Yammer

Digitize business processes with Office 365 F1

Cyfryzacja procesów   biznesowych

StaffHub, Flow

Deliver real-time expertise with Office 365 F1

Dostępność wiedzy eksperckiej w czasie rzeczywistym

Teams, Skype for Business, Outlook

Protect sensitive data with Office365 F1

Minimalizacja ryzyka i kosztów

Azure AD, Threat and Information Protection

COMPAREX eBook: Apps i usługi dostępne w rozwiązaniu Microsoft  - Firstline Workers

Get your eBook today

Office 365 F1 i Microsoft 365 F1 pomogą w przezwyciężeniu typowych wyzwań stojących przed pracownikami pierwszej linii. Dziel się najlepszymi praktykami, szkoląc i podnosząc umiejętności swoich pracowników, digitalizując procesy biznesowe i dostarczając wiedzę w czasie rzeczywistym. Minimalizuj ryzyko i koszty dzięki Office 365 F1. Dodatkowe możliwości jakie daje  Microsoft 365 to  rozwiązanie 360 ° dla Twoich pracowników.

Zamów eBook już dziś!

Szczegółowa analiza: zarządzanie wszelkimi wyzwaniami za pomocą pakietu Microsoft 365

Pakiet Office 365 Enterprise F1 zawiera teraz rozwiązanie Microsoft StaffHub, które zapewnia prostsze, bardziej inteligentne narzędzia umożliwiające tworzenie, aktualizowanie i zarządzanie harmonogramami i zadaniami. Kierownicy nie muszą poświęcać tyle czasu na przygotowanie i organizowanie planu dnia, mogą przeznaczyć go na współpracę z zespołami, klientami oraz kontrolowanie codziennych działań.

Pracownicy mają teraz dostęp do łatwych w użyciu narzędzi mobilnych i sieciowych, które umożliwiają przeglądanie harmonogramów, wybieranie zmian pracy, branie urlopów, wyszukiwanie informacji oraz utrzymywanie łączności z zespołem. Dodatkowo pakiet Office 365 Enterprise F1 obejmuje rozwiązania PowerApps i Flow, zapewniając jeszcze bardziej zaawansowane funkcje i narzędzia wspierające zarządzanie pracą, wypełnianie formularzy oraz automatyzację procesów w zespołach.

Poprzez tę aktualizację zyskujemy narzędzia do swobodnego zarządzania dniem pracy dzięki czemu możemy skoncentrować się na najważniejszych działaniach.

Usługi Office 365 używane na całym świecie do komunikacji między organizacjami, zespołami i pracownikami, w tym Yammer, Skype for Business i niedawno ogłoszone przez Microsoft Teams, stanowią teraz część pakietu Office 365 Enterprise F1, zapewniając łączność wszystkich osób w organizacji za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi.

Kierownicy, przełożeni i pracownicy mogą teraz komunikować się i współpracować w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem czatu, komunikatorów internetowych i informacji o dostępności. Dodatkowo możliwe jest szybkie i pewne przekazywanie ogłoszeń i informacji firmowych poprzez audycje wideo, profilowane komunikaty i powiadomienia z opcjami podjęcia działania.

Te zaawansowane nowe funkcje sprawiają, że pakiet Office 365 jest jeszcze bardziej przydatnym narzędziem do komunikacji w ramach organizacji, zbliżając do siebie zespoły i pracowników oraz budując zaangażowane i aktywne środowisko pracy.

Pracownicy pierwszej linii często stanowią kręgosłup organizacji, dlatego ułatwiliśmy ich szkolenie, informowanie oraz przygotowanie do największej wydajności w pracy.

Funkcje dostępne w pakiecie Office 365 Enterprise F1 z rozwiązaniami SharePoint Online, Office Online, OneDrive for Business, a teraz również z Microsoft StaffHub, są już używane przez niektóre z największych organizacji na świecie i umożliwiają łatwy dostęp do treści i zasobów szkoleniowych. Te zintegrowane usługi upraszczają programy szkoleniowe i działania przygotowujące, zapewniając dogłębne, dostępne i gotowe do wykorzystania materiały bezpośrednio dla całej organizacji.

Można również scentralizować i skalować treści szkoleniowe odpowiednio do siedziby zespołu, ozbierać opinie od zespołu za pomocą narzędzi do współpracy, a także łączyć różne style uczenia poprzez korzystanie z filmów w wysokiej rozdzielczości lub udostępnianie treści dla wielu urządzeń. Rozwijanie, szkolenie i zwiększanie poziomu umiejętności w organizacji poprzez zapewnianie wymaganych istotnych informacji w każdym miejscu i w każdej chwili.

Najnowsza aktualizacja pakietu Office 365 Enterprise F1 zapewnia jeszcze bardziej zaawansowane opcje tworzenia cyfrowej tożsamości dla użytkowników i organizacji, zachowując jednocześnie poziom bezpieczeństwa i łatwość zarządzania. Pomaga uwzględnić pracowników pierwszej linii w katalogu organizacji i wyodrębnić określone usługi odpowiadające ich potrzebom, utrzymując przy tym zabezpieczenia i narzędzia kontroli dostępu wykorzystywane do tej pory za pośrednictwem centrum administracji pakietu Office 365.

Teraz cały personel może korzystać z bezpiecznego dostępu i udostępniania informacji w sieci organizacji, a także w pełni wykorzystywać usługi pakietu Office 365 F1 w zakresie zwiększania wydajności.

Zacznij pracę z pakietem Office 365 F1 już teraz

Nie ma lepszego sposobu niż przekonać się samodzielnie Możemy zaoferować różne usługi w ramach pakietu Office 365:

COMPAREX Office 365 F1 Services at a glance
Powiedz nam, czego potrzebujesz, kontaktując się z nami jeszcze dzisiaj, a wkrótce odezwiemy się do Ciebie.