• WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO

Zjawisko „Shadow IT” i współpraca
Nowoczesne miejsce pracy z firmą COMPAREX
 

Świat technologii rozwija się w zastraszającym tempie, rewolucjonizując nasze codzienne życie i "wyciskając ostatnie krople wydajności" z naszych procesów pracy.

Sposób, w jaki współpracujemy i zarządzamy informacjami uległ radykalnym zmianom. Dane nie są już przesyłane pocztą elektroniczną od jednej osoby do drugiej, lecz są udostępniane w czasie rzeczywistym. Chcemy również korzystać z narzędzi do niezakłóconej współpracy nad dokumentami oraz do udostępniania dużych załączników w jak najłatwiejszy sposób.

Jednak to wszystko stanowi ogromne wyzwanie dla firmowego działu informatycznego! Elementy zjawiska „Shadow IT”, takie jak Dropbox, WhatsApp lub inne systemy szybko rozprzestrzeniają się jako rozwiązania robocze w zakresie udostępniania dużych – a nawet poufnych – pakietów danych.

 

Sojusznik w cyfrowym świecie

 

Korzystając ze wsparcia firmy COMPAREX można stworzyć nowoczesne miejsce pracy oparte na platformie Office 365 Collaboration, które nie tylko zapewni większą produktywność i satysfakcję, lecz również zagwarantuje bezpieczeństwo danych i zapobiegnie zjawisku „shadow IT”.

 

 

Strategia nowoczesnego miejsca pracy z firmą COMPAREX

Nowoczesne miejsce pracy z firmą COMPAREX oznacza doświadczonego partnera wspierającego organizację w cyfrowej podróży przez cały cykl życia w chmurze. 

Rekomendujemy Office 365 jako najbardziej odptymalną platformę do współpracy, która zapewni bezproblemowe przejścia do pracy w świecie cyfrowym.

 

 

Jako silny sojusznik, firma COMPAREX może wdrożyć wymagania organizacji w zakresie nowoczesnego miejsca pracy, zapewniając jednocześnie pakiet opieki 360° również na czas po udanej implementacji. 

COMPAREX Unified Cloud Management

Przeanalizujemy twoje indywidualne problemy i wspólnie opracujemy odpowiednio dostosowane rozwiązanie.

Poza Onboarding usługa COMPAREX Unified Cloud Management jest dostępna w trzech różnych modułach. Ty decydujesz, co jest najważniejsze dla twojej firmy.

COMPAREX Academy Learning Services

Nasze webinaria na żywo oraz internetowa platforma szkoleniowa pomogą w zwiększeniu produktywności i wydajności pracy w organizacji

COMPAREX CloudCampus jest międzynarodową platformą szkoleniową oferującą unikatowe usługi dla twojej firmy.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. platformy Office 365 i nowoczesnego miejsca pracy

Potrzebuję więcej informacji!
 

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat rozwiązań Office 365 oraz potencjalnej strategii nowoczesnego miejsca pracy? Nasi eksperci z przyjemnością pomogą. Pytanie nic nie kosztuje!