COMPAREX Value Inspiration and Experience Workshop VIEW
COMPAREX Value Inspiration and Experience Workshop VIEW

"Jak odkryć możliwości jakie daje Office 365?"

Office 365 jest dla nas nowym narzędziem. Oferuje niezliczone możliwości dzięki wielu różnym aplikacjom. Ale jak moja firma może na nich skorzystać? Chciałbym wiedzieć, jak wykorzystać potencjał Microsoft Office 365 zgodnie z naszymi potrzebami.

"Jak używać tych wszystkich aplikacji Office 365?"

Niedawno wdrożyliśmy Office 365 w naszej firmie. Nie jest więc dla nas nowością, ale chciałbym, żeby ktoś w zrozumiały sposób wyjaśnił, jak używać konkretnej aplikacji Office 365. Jest tyle różnych aplikacji, które mogą wesprzeć moją firmę – chciałbym je poznać i dowiedzieć się, co mają do zaoferowania.

"Jak nadążyć za nowymi aplikacjami?"

Używamy już Office 365 w naszej firmie, ale w pakiecie pojawia się coraz więcej nowych aplikacji i funkcji. Jak za nimi nadążyć i nie przegapić ważnych możliwości?”.

Inspiracja i ogromna dawka wiedzy!

"Warsztat VIEW był dla naszej organizacji inspiracją z zakresu wykorzystania technologii Office 365 w codziennej pracy i tym samym ogromną dawką wiedzy. Co dla mnie było istotne –  to formuła warsztatu, która umożliwiła uczestnikom interakcję i wzięcie czynnego udziału w procesie identyfikowania wyzwań w zróżnicowanych obszarach i rolach w organizacji. Co więcej, poprzez proste „case stories” nie tylko poznaliśmy przyczyny powstawania wyzwań z jakimi borykamy się na co dzień, ale także otrzymaliśmy gotowe sposoby na ich rozwiązanie w postaci dedykowanych aplikacji w ramach Office 365. Wielu pracowników Electrolux podczas tych warsztatów miało możliwość pierwszy raz doświadczyć,  jak bardzo można uprościć i zautomatyzować swoją pracę dzięki technologii z jakiej de facto już korzystają. Formuła warsztatu pomogła im odkryć potencjał Office 365, przez co praca z nowym narzędziem stała się dla nich wyzwaniem, które każdy z satysfakcją podjął

Krzysztof Kownacki -  Cluster CEE IT Business Relationship Manager, Electrolux Poland

Social Proof VIEW Finance Executive

Wykorzystaj Office 365 zgodnie z indywidualnymi potrzebami

COMPAREX Value Inspiration and Experience Workshop (VIEW), to praktyczne warsztaty poświęcone pakietowi Microsoft Office 365 i jego aplikacjom. Warsztaty opracowano z myślą o firmach i użytkownikach, którzy czują się przytłoczeni niezliczonymi funkcjami oraz możliwościami oferowanymi przez aplikacje Office 365, takie jak Teams, OneDrive, Skype, Yammer i Delve. VIEW pozwala odkryć osobiste i biznesowe korzyści kryjące się w Office 365.

Nasze scenariusze biznesowe zainspirują Cię do odkrycia funkcji spełniających Twoje indywidualne potrzeby. Następnie pomożemy Ci podzielić te funkcje na takie, które 1) ograniczają koszty, 2) pozwalają pracować szybciej, lepiej i wydajniej oraz 3) zwiększają bezpieczeństwo.

Warsztaty VIEW są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb, sytuacji i harmonogramu, podobnie jak Twoje indywidualne wdrożenie Office 365.

Discover your individual value

Odkryj indywidualną wartość Office 365, poznając możliwości poszczególnych aplikacji. Po ukończeniu warsztatów będziesz wiedział, jak wykorzystać je zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Work more productively and efficiently

Pracuj bardziej produktywnie i efektywnie, ponieważ warsztaty VIEW to nie tylko teoretyczna wiedza, ale również praktyczne przykłady realizowania codziennych zadań.

Adapt best practices

Stosuj najlepsze praktyki w aplikacjach Office 365, które są demonstrowane podczas warsztatów VIEW z wykorzystaniem macierzy i koła współpracy COMPAREX w połączeniu z praktycznymi przykładami.

Dlaczego VIEW?

Inspiring

Inspiracja zamiast nudy

VIEW to źródło inspiracji i doświadczeń, a nie sesja szkoleniowa.

Customized

Dostosowane, a nie ogólne

Wykorzystaj możliwości Office 365 zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Focused

Skup się na tym, co istotne

Prezentowane aplikacje Office 365 zależą od Twoich potrzeb biznesowych.

flexible

Elastyczne

Warsztaty mogą trwać od kilku godzin do całego dnia.

 

Weź udział

VIEW Flyer

COMPAREX VIEW – krótki opis warsztatów Office 365

Pobierz ulotkę i dowiedz się wszystkiego o warsztatach COMPAREX Value Inspiration & Experience Workshop.

 

Pobierz

Co mówią nasi eksperci

“VIEW jest przeciwieństwem szkolenia”

Michał Cherek, Cloud Solution Architect

“VIEW jest przeciwieństwem szkolenia, to metodologia opracowana na bazie naszych doświadczeń z Klientami. W zależności od potrzeb może przybrać dwie formy: prezentacji lub warsztatu. Wspólnym elementem jest natomiast podejście jakie stosujemy. Oba wydarzenia inspirują użytkowników do wykorzystania Office 365 w sposób dostosowany do ich potrzeb. Razem z Klientem odgrywamy "dzień z życia firmy", proponując, jak mogą wyglądać procesy biznesowe realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.”

Blog

 

Multitasking HERO: 6 porad jak zbudować w organizacji #ModernWorkplace

Pracujesz w zespole rozproszonym? Pracujecie wspólnie nad jednym projektem, tematem, kampanią? Poznaj 6 praktycznych wskazówek jak zbudować #ModernWorkplace w Twojej organizacji

Office 365, cyfrowa transformacja i efekt Krugera Dunninga

Przejście cyfrowej transformacji w obecnych czasach jest raczej koniecznością niż dobrowolnym wyborem, w biznesie nie trzeba nikogo do tego przekonywać. Czy to oznacza że firmy wiedzą jak to zrobić?

Tworzenie i przypisywanie zadań w Outlook

Wiele osób przechowuje listę rzeczy, które należy wykonać — na papierze, w arkuszu kalkulacyjnym lub przy użyciu kombinacji papieru i elektronicznych metod. W programie Outlook można łączyć różne zadania w listy zadań i rozszerzać o przypomnienia i śledzenie zmian.