Enterprise Accounts

Contactgegevens Enterprise Accounts

Elke branche kent zijn eigen uitdagingen. Bij COMPAREX hebben we daarom ervoor gekozen onze kennis en ervaring van specifieke branches in de markt te bundelen. Het Enterprise Accounts team krijgt voor het beantwoorden van vragen ondersteuning van specialisten.

In het overzicht hieronder staan de contactgegevens van de Accountmanagers, Internal Accountmanagers en specialisten van het Cloud team, Software Asset Management team en de Inkoopafdeling.

Dave Leur- Sales Manager Enterprise Accounts

Dave
Leur

Salesmanager Enterprise Accounts

dave.leur@comparex.nl

+31 6 1392 2262

Aanspreekpunt bij escalaties en/of afwezigheid Accountmanager

Rudi Bakker - Accountmanager

Rudi
Bakker

Accountmanaager

rudi.bakker@comparex.nl

+31 6 1211 3440

Primair aanspreekpunt

Mike Bakker - Accountmanager

Mike
Bakker

Accountmanager

mike.bakker@comparex.nl

+31 6 5187 5185

Primair aanspreekpunt

Leo den Hollander - Accountmanager

Leo
den Hollander

Accountmanager

leo.den.hollander@comparex.nl

+31 6 3333 2857

Primair aanspreekpunt

Derk-Jan Boogerd - Accountmanager

Derk-Jan
Boogerd

Accountmanager

derk.jan.boogerd@comparex.nl

+31 6 5704 9405

Primair aanspreekpunt

Paul Bakker - Internal Accountmanager

Paul
Bakker

Accountmanager

paul.bakker@comparex.nl

+31 6 5021 0461

Primair aanspreekpunt

Mark Winters - Accountmanager

Mark
Winters

Accountmanager

mark.winters@comparex.nl

+31 6 5140 5988

Primair aanspreekpunt

Soren Johansen - Accountmanager

Soren
Johansen

Accountmanager

soren.johansen@comparex.nl

+31 6 5362 7959

Primair aanspreekpunt

Khalid Elhallaoui - Accountmanager

Khalid
Elhallaoui

Accountmanager

khalid.elhallaoui@comparex.nl

+31 6 8398 5145

Primair aanspreekpunt

Salo Langver - Internal Accountmanager

Salo
Langver

Internal Accountmanager voor Rudi Bakker

salo.langver@comparex.nl

+31 6 8357 1617

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Tim van der Kroft - Internal Accountmanager

Tim
van der Kroft

Internal Accountmanager voor Rudi Bakker

tim.van.der.kroft@comparex.nl

+31 6 5362 3986

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Mike Derlagen - Internal Accountmanager

Mike
Derlagen

Internal Accountmanager voor Mike Bakker

mike.derlagen@comparex.nl

+31 6 1006 9270

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Edo de Zwaan- Internal Accountmanager

Edo
de Zwaan

Internal Accountmanager voor Leo den Hollander

edo.de.zwaan@comparex.nl

+31 6 5169 1387

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jeffrey Siebers - Internal Accountmanager

Jeffrey
Siebers

Internal Accountmanager voor Derk-jan Boogerd

jeffrey.siebers@comparex.nl

+31 6 2418 2226

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Richard Krikke - Internal Accountmanager

Richard
Krikke

Internal Accountmanager voor Paul Bakker

richard.krikke@comparex.nl

+31 20 2586 800

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Mattijs Kuiper - Internal Accountmanager

Mattijs
Kuiper

Internal Accountmanager voor Mark Winters

mattijs.kuiper@comparex.nl

+31 6 1250 8765

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Gijs Ensink - Internal Accountmanager

Gijs
Ensink

Internal Accountmanager voor Sören Johansen

gijs.ensink@comparex.nl

+31 6 1006 9185

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Wendell Herts - Internal Accountmanager

Wendell
Herts

Internal Accountmanager voor Khalid Elhallaoui

wendell.herts@comparex.nl

+31 6 1647 1996

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Garp Verwijk - Internal Accountmanager

Garp
Verwijk

Internal Accountmanager voor Leo den Hollander

garp.verwijk@comparex.nl

+31 6 4625 3311

Offertes, vragen over backorders / facturen en bij afwezigheid van de Accountmanager

Jeroen Engelander- Cloud Consultant

Jeroen
Engelander

Cloud Consultant

+31 6 1327 6247

jeroen.engelander@comparex.nl

Specialisme: Microsoft Azure, Microsoft Enterprise Mobility, Microsoft Office 365

Jochem Lausberg - Accountmanager SAM

Jochem
Lausberg

Accountmanager SAM

+31 6 2000 4210

jochem.lausberg@comparex.nl

Software Asset Management

Jennifer Passial - Purchaser

Jennifer
Passial

Purchaser

+31 20 258 6834

jennifer.passial@comparex.nl

Verantwoordelijk voor de afhandeling van alle inkooporders binnen het Healthcare team

Neem contact op