E-BOOK AZURE SHIELD

Ciągłość biznesu, niezawodna chmura i Twój święty spokój!

Jak wyzwania transformacji cyfrowej modelują nasz codzienny biznes?
POBIERZ E-BOOK

E-BOOK AZURE SHIELD - Ciągłość biznesu, niezawodna chmura i Twój święty spokój!

DOWIEDZ SIĘ JAK SPROSTAĆ WYZWANIOM TRANSFORMACJI CYFROWEJ W TWOJEJ ORGANIZACJI!

Dokonując porównania kosztu serwera wirtualnego w chmurze, do ceny zakupu sprzętu do lokalnego data center, w skali roku czy dwóch lat, koszt chmury może okazać się wyższy. Jednak cena zakupu to nie wszystko. Kiedy podliczy się wszystkie koszty związane z własną serwerownią, np. prąd, czynsz płacony za pomieszczenie, ludzi, którzy tam sprzątają, koszty ochrony budynku, doliczy się do tego koszty telekomunikacyjne i lokalne administrowanie wyjdzie na to, że taniej jest wynająć, niż utrzymywać całą infrastrukturę u siebie.

► Poznaj poradnik, w którym ekspert COMPAREX doradza, jak z głową zainwestować w rozwiązanie chmurowe aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, ciągłość biznesu i oszczędność!

Zbigniew Borgosz - Członek Zarządu Comparex Poland

Ponad 20 lat związany zawodowo z  IT. Posiada bogate doświadczenie w budowaniu i wprowadzaniu nowych strategii technologicznych w portfolio firmy integratorskiej oraz sprzedaży rozwiązań wspierających potrzeby biznesowe Klientów z różnych sektorów rynku. Kierował zespołami technicznymi  w firmach ComputerLand (obecnie Sygnity) oraz przez 10 lat w Comparex Poland Sp. z o.o. Od 8 lat pełni rolę Członka Zarządu spółki Comparex Poland Sp. z o.o a od 2 lat prowadzi inicjatywę  Digital Transformation i razem ze swoim Zespołem pomaga Klientom w efektywnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii opartych o chmury obliczeniowe przy transformacji ich biznesu.

Nagroda Microsoft dla COMPAREX!

COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure.

 

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this E-BOOK