• COMPAREX Cloud Solutions

    Nowoczesny
    Pracownik

02.03.2017 | PL blog

Wśród wielu różnych przyczyn, którymi kierują się firmy przy podejmowaniu decyzji o przejściu do chmury, na czele listy zawsze znajduje się wzrost produktywności i dodatni zwrot z inwestycji.


Wśród wielu różnych przyczyn, którymi kierują się firmy przy podejmowaniu decyzji o przejściu do chmury, na czele listy zawsze znajduje się wzrost produktywności i dodatni zwrot z inwestycji. Forrester szacuje, że firmy przechodzące z Microsoft SharePoint 2010 na Office 365 w chmurze mogą spodziewać się zwrotu na poziomie ponad 150%. Wraz z minimalnymi kosztami początkowymi, automatycznymi aktualizacjami do aktualnej wersji oprogramowania oraz bieżącym dostępem do znanych programów, Office 365 oferuje wiele narzędzi zwiększających produktywność i wzmacniających współpracę, które mają znaczny wpływ na działalność firmy.

Dodatkowo do znajomych aplikacji pakietu Office, znanych i lubianych przez pracowników, takich jak Word, Excel i PowerPoint, Office 365 oferuje wydajne narzędzia, takie jak SharePoint Online, Yammer i Skype for Business. SharePoint Online to efektywna platforma do zarządzania dokumentami i obsługi procesów na bazie przeglądarki, tworzy bezpieczną przestrzeń dla współpracy i udostępniania dokumentów w firmie. Zgodnie ze strategią „cloud first, mobile first“ firmy Microsoft, mobilność i produktywność mają najważniejsze znaczenie dla firmy. W związku z tym firma niedawno opublikowała nowe elementy dla SharePoint Online, aby móc nadal usprawniać funkcje współpracy.

Wśród tych nowych funkcji najbardziej widoczna jest optymalizacja mobilności. Microsoft ułatwia użytkownikom znajdowanie potrzebnych informacji w drodze dzięki korzystaniu z mobilnej aplikacji, standardowego widoku mobilnego i widoku PC, który wyświetla strony w taki sposób, jak w komputerze.

Wdrożenie nowej funkcji intelligent discovery ogromnie uprości znajdowanie dokumentów zarówno w SharePoint, jak i OneDrive. W celu dalszego zwiększania wydajności Microsoft zapewnia również dostępność plików Office 365 i OneDrive za pośrednictwem platformy SharePoint Online. Ta rozbudowana integracja znacznie poprawia przepływ procesów i scementuje SharePoint Online jako prawdziwe centrum dostępu do dokumentów.

Kontynuując tendencję doskonalenia możliwości udostępniania, do tej nowej edycji aktualizacji do SharePoint Online Microsoft dodaje dla użytkowników możliwość:

 

  • tworzenia i udostępniania folderów między współpracownikami i użytkownikami zewnętrznymi
  • tworzenia wskazówek dotyczących udostępniania
  • sprawdzenia przy wyświetleniu folderu, komu folder jest udostępniany
  • wysyłania ulepszonej wiadomości z zaproszeniem
  • zarzadzanie dostępem w wiadomości e-mailowej obsługiwanej jednym kliknięciem
  • wyświetlania schowka „Niedawno udostępnione elementy”

 

Wszystkie te funkcje wspomagają sprawne, bezproblemowe udostępnianie plików i współpracę, co stanowi fundament usługi SharePoint. Nowe funkcje – potwierdzające zaangażowanie Microsoft w rozwój produktu SharePoint – wprowadzają i zapewniają ważne korzyści dla użytkowników w zakresie współpracy.

Chcesz wiedzieć więcej na temat Office 365 i SharePoint Online oraz korzyści, jakie funkcje tych narzędzi przyniosą Twojej firmie? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać więcej informacji.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Wyślij swoje zapytanie, nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this Article