#CYBERSECURITY

Podsumowanie 2017 r. z CYBERSECURITY
Dowiedz się jak skutecznie bronić się przed atakami hackerskimi!

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Przygotowaliśmy dla Ciebie nasze podsumowanie roku w temacie CYBERSECURITY!

Czas przedświąteczny szybko ucieka w natłoku obowiązków. Za chwilę zaczniemy 2018 r. z jego nowymi wyzwaniami. Warto jednak zrobić krótkie podsumowaie tego, co wydarzyło się w 2017 r. i pomogło nam zrobić kolejny krok do przodu... Zapraszamy do lektury naszego przedświątecznego bloga . Zebraliśmy tu najważniejsze informacje i krótkie podsumowanie roku w kontekście CYBERSECURITY.

 

    

ZARZĄDZANIE OPROGRAMOWANIEM W KONTEKŚCIE CYBERSECURITY!
Jak ochronić się przed atakami hackerskimi? Sprawdź, jak uzyskać automatyczne alerty o zakończeniu wsparcia technicznego dla programów w twojej firmie. Wiedza o oprogramowaniu w firmie i odpowiednie nim zarzazanie to ważny krok w kontekście cyber bezpieczeństwa.

 

 

    

WEBINAR CYBERSECURITY
#CYBERSECURITY - jak chronić się przed cyberatakami... ? bezpieczeństwo oprogramowania a zgodność licencyjna. Jak donosi raport  "Threat Report Q2 2017" - 9 na 10 firm ma luki w zabezpieczeniach infrastruktury od 3 lat lub dłużej. 60% ankietowanych systematycznie notowało ataki hackerskie. Eksperci raportu wykryli 184 miliardy ataków.

 

    

E BOOK O ZARZĄDZANIU OPROGRAMOWANIEM 
Przygotowaliśmy poradnik oraz film, w których opowiadamy, jak zarządzać i optymalizować oprogramowanie przedsiębiorstwa oraz chronić je przed cyberatakami. Dowiedz się jak zaoszczędzić nawet 1/3 kosztów oprogramowania. Proste sposoby na kontrolę oprogramowania.

 

    

KONFERENCJA CYBERSECURITY! 
Celem konferencji było przedstawienie praktycznych aspektów przeciwdziałania zagrożeniom cyberbezpieczeństwa, od faktycznych przykładów cyberprzestępstw, poprzez wskazanie praktyk przeciwdziałania cyberprzestępczości, kończąc na dyskusji na temat efektywnego zarządzania zasobami informatycznymi jako narzędzia podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa

 

    

BLOG: WANNACRY, PETYA...CO BĘDZIE NASTĘPNE? JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED CYBERATAKAMI? 
Ostatnie miesiące przyniosły dwa głośne ataki o globalnym zasięgu. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że instytucje publiczne i międzynarodowe organizacje są głównym celem cyber-przestępców. Cyberataki - jak możemy skutecznie chronić nasze dane? Skąd wzięły się problemy firm i organizacji zaatakowanych podczas WannaCry i Petya?

 

 

    

BLOG: TWÓJ PRZEWODNIK PRZY WYBORZE ROZWIĄZANIA DO ANALIZY OPROGRAMOWANIA 
Rozwiązania z zakresu zarządzanie oprogramowaniem (SAM) obiecują zgodność oprogramowania i mniejsze ryzyko w przypadku audytu. Wybór narzędzi może stanowić nie lada wyzwanie. Spróbujmy rzucić nieco światła na 5 głównych kryteriów oceny, zanim zdecydują się Państwo na konkretne rozwiązanie.

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this BLOG