WESOŁYCH ŚWIĄT!

PEŁNEGO SUKCESÓW 2018!
Zobacz podsumowanie mijającego roku

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego i pełnego sukcesów 2018 roku!

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za ten wspólny rok! Dziękujemy za Państwa zaufanie oraz za projekty, które razem realizowaliśmy. Życzymy Państwu Wesołych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt. Niech ten świąteczny okres będzie chwilą wytchnienia i odpoczynku od codziennych zmagań zawodowych.
Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.


Zespół COMPAREX Poland.

 

Czas przedświąteczny szybko ucieka w natłoku obowiązków. Za chwilę zaczniemy 2018 r. z jego nowymi wyzwaniami. Warto jednak zrobić krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w 2017 r. i pomogło nam zrobić kolejny krok do przodu. Zapraszamy do lektury. Zebraliśmy najważniejsze informacje i krótkie podsumowanie 2017 roku z COMPAREX Poland

 

 

    

RODO 
Czasu na wprowadzenie zmian w firmach zostało już bardzo mało. DOWIEDZ SIĘ, CO ZROBIĆ, BY UNIKNĄĆ KAR! Zapraszamy do naszego podsumowania roku 2017 z tematem RODO. Zamieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje jakimi dzieliliśmy się z Państwem w ciągu tego roku.

 

    

CYBERSECURITY
Jak donosi raport  "Threat Report Q2 2017" - 9 na 10 firm ma luki w zabezpieczeniach infrastruktury od 3 lat lub dłużej. 60% ankietowanych systematycznie notowało ataki hackerskie. Eksperci raportu wykryli 184 miliardy ataków. Zapraszamy do naszego podsumowania wszystkich zagadnień CYBERSECURITY.

 

    

TRANSFORMACJA CYFROWA 
Technologia cloud stale się rozwija. Trudno dotrzymać jej kroku. Dlatego mamy dla Państwa gotowy przewodnik, wskazówki jak modelować biznes w odpowiedzi na wyzwania rynku w kontekście nowych technologii. Zapraszamy do podsumowania roku z TRANSFORMACJĄ CYFROWĄ.

 

 

Bądź na bieżąco

  Aby regularnie otrzymywać aktualne informacje i artykuły od firmy COMPAREX, kliknij poniżej:
  Bądź z nami w LinkedIn

Share this BLOG