• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX zdobywcą nagrody Microsoft Partner Roku 2015 w kategorii Zarządzanie Aktywami Oprogramowania (SAM)

Warszawa, 15.06.2015 – w dniu dzisiejszym firma COMPAREX ogłosiła informację o zdobyciu przyznawanej przez koncern Microsoft nagrody Partner Roku 2015 w kategorii Zarządzanie Aktywami Oprogramowania (SAM). Tym samym firma dołączyła do zacnego grona najlepszych partnerów marki Microsoft z całego świata, wykazujących się doskonałością w dziedzinach innowacji oraz wdrażaniu usług konsumenckich opartych na technologiach Microsoft.

„Zarządzanie Aktywami Oprogramowania stanowi jeden z najważniejszych obszarów, na których koncentruje się nasza działalność. Oczywiście czuję się szczególnie zaszczycony faktem, że marka Microsoft doceniła nasze starania w tej dziedzinie, przyznając nam wyróżnienie Partner Roku w kategorii SAM. Nagroda ta stanowi dla nas potwierdzenie wysokiej jakości i wartości naszych działań, jak również motywuje nas do dążenia do coraz większej doskonałości.” – Aleksander Jagodzki; Prezes Zarządu, Country Manager.

Zarządzanie Aktywami Oprogramowania oznacza dla firmy COMPAREX coś więcej, niż tylko zapewnienie zgodności z obowiązującymi wymaganiami licencyjnymi. Korzystający z usług COMPAREX Klienci otrzymują wymierną wartość dodaną taką, jak chociażby bieżący monitoring wydajności, z jaką w ich firmie wykorzystywane jest oprogramowanie, czy też informacje na temat obszarów, na których potencjalnie mogą zostać wygenerowane oszczędności.

„Ta nagroda stanowi potwierdzenie tego, że naszym Klientom oferujemy wyłącznie usługi pierwszej klasy. Szczególnie cieszy mnie fakt, że otrzymaliśmy wyróżnienie wśród tak silnej konkurencji. Nagroda ta podkreśla nasze zaangażowanie we współpracę z Klientami i dostarczanie im tego, co dla nich najlepsze”, wyjaśnia Christian Terwiel, Dyrektor ds. Zarządzania Aktywami Oprogramowania w firmie COMPAREX.

Tegoroczne nagrody Microsoft „Partner Roku” przyznano w kilku kategoriach, zaś zwycięzców wyłoniono spośród ponad 2300 kandydatów reprezentujących 108 krajów z całego świata. Firmę COMPAREX nagrodzono za dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań z zakresu Zarządzania Aktywami Oprogramowania.

Nagroda „Partner Roku w kategorii Zarządzanie Aktywami Oprogramowania (SAM)” przyznawana jest partnerom, których bieżąca oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania SAM ukierunkowane na aktywne wsparcie Klienta, umożliwiające Klientom przyjęcie i wdrożenie najlepszych praktyk SAM.

„Tegorocznymi zwycięzcami są jedni z najbardziej innowacyjnych i wartościowych partnerów, jakich możemy znaleźć w naszym środowisku. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że w tej grupie znalazła się również firma COMPAREX, zdobywca wyróżnienia Partner Roku 2015 w kategorii SAM”, stwierdził Phil Sorgen, Zastępca Prezesa Światowej Grupy Partnerskiej Microsoft Corp. „Firmie COMPAREX z całego serca gratulujemy wygranej, jak również podziwiamy ogromną wartość usług świadczonych przez tę firmę naszym wspólnym Klientom”, dodaje Phil.

Przyznawane przez Microsoft nagrody „Partner Roku” wyróżniają tych partnerów firmy, którzy na przestrzeni minionego roku opracowali oraz dostarczyli swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania oparte na technologiach Microsoft.

Kontakt