• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX kontynuuje zwycięską passę: trzy nagrody Microsoft Partner of the Year i nominacja do SAM

Lipsk, 14.06.2016 – Po ubiegłorocznym zdobyciu nagrody Software Asset Management (SAM) Partner of the Year w konkursie Microsoft firma COMPAREX AG, globalny dostawca rozwiązań IT, została ponownie nominowana w gronie 4 finalistów na 2016 rok. Ponadto firma COMPAREX została doceniona nagrodami Partner of the Year Awards przez Microsoft Bułgaria i Kazachstan oraz nagrodą Partner Seller Latam. Tym samym firma z powodzeniem dąży do powtórzenia swojego nadzwyczajnego sukcesu z sezonu 2015.

Firma COMPAREX została uhonorowana w ogólnoświatowym gronie partnerów firmy Microsoft za doskonałość w innowacji i wdrażaniu rozwiązań dla klientów w oparciu o technologię Microsoft. Nagrody zostały wręczone w kilku kategoriach, a zwycięzców wybrano z grupy ponad 2500 kandydatów ze 119 krajów na całym świecie. COMPAREX Bułgaria i Kazachstan zostały docenione za dostarczanie znakomitych rozwiązań i usług. Perifel, spółka zależna COMPAREX w Meksyku, zdobyła tytuł Partner Seller of the Year w Ameryce Łacińskiej. Kategoria „Software Asset Management (SAM) Partner of the Year Award” stanowi wyraz uznania dla partnerów, którzy w sposób spójny dostarczają kompleksowe rozwiązania SAM, ukierunkowane na proaktywne wsparcie, umożliwiające ich klientom przyjęcie i wdrożenie najlepszych praktyk SAM.
„Jesteśmy zaszczyceni, że w tym roku ponownie zostaliśmy docenieni przez Microsoft. Nominacja w gronie najlepszych partnerów SAM na świecie dwa lata z rzędu to niesamowite osiągnięcie naszego zespołu” – mówi Wilfried Pruschak, CEO COMPAREX. – „Jestem szczególnie dumny z naszych zespołów w Bułgarii, Kazachstanie i Meksyku! Prowadzą bardzo skuteczne firmy na swoich rynkach, obsługując swoich klientów z ogromnym zaangażowaniem i kompetencją!”
„Mamy przyjemność uhonorować firmę COMPAREX jako tegorocznego zdobywcę i finalistę nagród Microsoft Bułgaria, Kazachstan, Seller Latam i SAM Partner of the Year 2016” – powiedziała Gavriella Schuster, dyrektor generalny, Worldwide Partner Group, Microsoft Corp. – „COMPAREX to doskonały przykład znakomitego talentu, który obserwujemy w naszej społeczności partnerów Microsoft, pomocnego w dostarczaniu innowacyjnych i przełomowych rozwiązań dla naszych wzajemnych klientów.”

Kontakt