• COMPAREX

    Informacje prasowe

Marc Betgem mianowany Dyrektorem Sprzedaży w COMPAREX AG

Lipsk, 14.07.2016 – Rada Nadzorcza spółki COMPAREX AG jednogłośnie mianowała Marca Betgema na stanowisko Dyrektora Sprzedaży ze skutkiem od 1 lipca. Marc Betgem pochodzi z Holandii i od 17 lat pracuje na różnych stanowiskach kierowniczych w Grupie COMPAREX. W swojej poprzedniej roli Wiceprezesa Wykonawczego poprowadził region Beneluksu i Afryki Południowej do ogromnego sukcesu.

Wilhelm Doupnik, Przewodniczący Rady Nadzorczej w firmie COMPAREX: „Rada Nadzorcza z ogromną przyjemnością wita Marca Betgema, doświadczonego i cenionego specjalistę, w szeregach zarządu na stanowisku Dyrektora Sprzedaży.”

Wilfried Pruschak, Dyrektor Wykonawczy w firmie COMPAREX: „Jestem zachwycony tym, że Marc został mianowany Dyrektorem Sprzedaży! To wyjątkowy wybór i zamierzamy kontynuować z nim wzmacnianie sprzedaży. Marc wnosi nie tylko umiejętności przedsiębiorcze, lecz również posiada – po prawie dwudziestu latach doświadczeń w firmie COMPAREX – dogłębną wiedzę o potrzebach naszych klientów.”

Członkami Zarządu firmy COMPAREX AG są: Dyrektor Wykonawczy Wilfried Pruschak, Dyrektor Finansowy Thomas Reich i Dyrektor Sprzedaży Marc Betgem.

Marc Betgem przekazał odpowiedzialność za COMPAREX Holandia w ręce poprzedniego dyrektora handlowego Michela van Teijlingena, który jest nowym dyrektorem generalnym spółki zależnej.

Kontakt