• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Warszawa, 25.10.2016 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.

Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator.
Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji jakimi może poszczycić się nasza spółka w obszarze integracji systemów IT. Dzięki nim możemy oferować naszym klientom najbardziej zaawansowane rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft.
W ciągu 2 lat COMPAREX zmienił profil działalności z dostawcy oprogramowania i licencji Microsoft do pozycji integratora i konsultanta w dziedzinie wykorzystania potencjału technologii Microsoft u swoich klientów. Dzięki temu nasze działania skoncentrowane są na dostarczaniu rozwiązań Microsoft Cloud.

Aleksander Jagodzki, Prezes Zarządu, Country Manager w firmie COMPAREX: Ta nagroda to ogromnie ważne wyróżnienie w tak bardzo konkurencyjnym, wymagającym świecie transformacji technologii do rozwiązań chmurowych. Utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy w kierunku, który pomaga naszym klientom efektywnie i bezpiecznie rozwijać swój biznes w oparciu o zaawansowaną technologię cloud. Dzięki chmurze nasi klienci umacniają swoją innowacyjność i konkurencyjność w najbardziej optymalnych modelach kosztowych. Nagroda jest również potwierdzeniem, iż COMPAREX jest w czołówce firm aktywnie kreujących świat biznesu, w którym czynnikiem determinującym sukces jest świadome wykorzystywane możliwości jakie dostarczają nam technologie Microsoft Azure czy Microsoft Office 365. Aby nadążać za dynamicznie zmieniającą się rzeczywistością, naszym kluczowym aktywem jest zespół dynamicznych i otwartych na rozwój  osób, z czego jesteśmy niezmiernie dumni i co pozwala nam z optymizmem patrzeć w nadchodzącą przyszłość.

Obecnie w portfolio klientów COMPAREX Poland obejmuje blisko 50 klientów z technologią Microsoft Azure. Współpracujemy z największymi polskimi bankami, przedsiębiorstwami oraz uczelniami i przedstawicielami sektora publicznego. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się wdrożenie rozwiązań Microsoft StorSimple w sektorze bankowym, gdzie stale odnotowujemy stały wzrost zainteresowania dla tego rozwiązania.
Bierzemy aktywny udział w konwersji rozwiązań on-premises do technologii chmurowych w ramach produktów kolaboracyjnych. Z sukcesem zakończyliśmy projekt migracji ponad 27 600 użytkowników do platformy O365 (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Średni poziom aktywnych kont O365 kształtuje się na poziomie 51% w ramach wszystkich zawartych umów przez firmę COMPAREX. W oparciu o umowę dostawy licencji Microsoft Office 365 dokonaliśmy całkowitej migracji platformy workflow spółki Xstream z technologii Google do MS Office 365.

Tomasz Olejnik, Dyrektor Zarządzający Kanałem Partnerskim Microsoft Polska: Cyfrowa transformacja, której fundament stanowi wykorzystanie możliwości chmury obliczeniowej jest obecnie jednym z kluczowych wyzwań wśród naszych klientów. Wsparcie ich w tym procesie to nasz główny cel, w osiąganiu którego pomagają nam Partnerzy. Przykładem takiej firmy jest właśnie COMPAREX Polska, który przez ostatnie 12 miesięcy potwierdził duże zaangażowanie w budowanie kompetencji związanych ze sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań chmurowych Microsoft, takich jak Azure i Office 365. Dedykowany zespół przeprowadził wielu klientów przez proces migracji do modelu chmury i pomógł im w realizacji założonych celów biznesowych. Z tym większą satysfakcją podjęliśmy decyzję o uhonorowaniu zespołu firmy COMPAREX nagrodą Partnera Roku 2016 w kategorii System Integrator.
 

Kontakt