• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX Poland wyróżniony tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure

Łódź, 11.10.2017 – Firma Microsoft, podczas konferencji organizowanej dla kluczowych partnerów biznesowych, wyróżniła COMPAREX Poland tytułem Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure.

Konferencja jest spotkaniem najważniejszych partnerów biznesowych Microsoft i gromadzi kluczowych profesjonalistów tej technologii. Jest okazją do podsumowania mijającego roku, wymiany doświadczeń, poznania nadchodzących trendów i nowinek. Gromadzi konkurentów, przy czym pamiętajmy, że każda konkurencja prowadzi do wzrostu i generuje proces ulepszania i rozwoju na czym korzystają nasi klienci. Jak co roku, nasza spółka została również zaproszona do udziału. Mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure. Nagroda jest wyrazem najwyższego uznania posiadanych kompetencji w oczach Microsoft i zaświadcza o szerokiej wiedzy technologicznej i umiejętności biznesowej COMPAREX Poland. Wyraża profesjonalizm i zaangażowanie jej pracowników w budowanie cyfrowego świata i rozwój biznesu klienta w oparciu o nowoczesne technologie IT.

„Microsoft Partner of the Year 2017 w kategorii Microsoft Azure - to bardzo istotne wyróżnienie ale zarazem bardzo zobowiązujące. Jest  również dowodem na to jak COMPAREX bardzo się zmienił. Jesteśmy na Polskim rynku już 21 lat gdzie przez ten czas byliśmy jednym z czołowych integratorów IT w świecie „on-premise”. Dwa lata temu podjęliśmy kluczową decyzję o tym aby wsiąść do pociągu zwanego „transformacją cyfrową” i to jest efekt tej decyzji. Po dwóch latach jesteśmy czołowym parterem Microsoft w technologiach chmurowych. Jesteśmy dumni z efektu naszej pracy, ale też mamy świadomość że jesteśmy na samym początku tej drogi. Cały czas szukamy, eksplorujemy, eksperymentujemy jak lepiej i efektywniej doradzać i być przy naszych klientach w dobie transformacji cyfrowej tak aby ich działalność stawała się bardziej konkurencyjna i innowacyjna na ich rynkach. Jest to realizacja misji naszej firmy „by your side in the digital world”, która cały czas zmienia nas w kierunku innowacyjnych rozwiązań i stawia przed nami niezwykle ambitne wyzwania"

 - Aleksander Jagodzki, Prezes Zarządu, Country Manager w firmie COMPAREX -

Sukces jaki osiągnęliśmy i cały czas osiągamy jest możliwy tylko i wyłącznie dzięki wyjątkowemu zespołowi kreatywnych i zaangażowanych ludzi z pasją, którzy stanowią największy kapitał COMPAREX Poland. To wyróżnienie to ich zasługa i osiągnięcie- serdecznie gratuluję i dziękuję.

W ciągu 2 lat COMPAREX zmodyfikował profil działalności spółki z dostawcy oprogramowania  Microsoft do pozycji integratora i konsultanta w dziedzinie wykorzystania potencjału rozwiązań Microsoft u swoich klientów. W ubiegłym roku nasza spółka została wyróżniona tytułem  Microsoft Partner of the Year 2016 w kategorii System Integrator, więc tegoroczna nagroda cieszy tym bardziej i podkreśla fakt ciężkiej pracy w kolejnym strategicznym obszarze oferowanych produktów Microsoft.

Kontakt