• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX otrzymuje wyróżnienie Microsoft Azure Expert Managed Service Provider

Leipzig / Redmond, 17.07.2018 – Globalna firma informatyczna COMPAREX znalazła się w wąskim gronie uczestników nowo ogłoszonego programu Microsoft Azure Expert Managed Service Provider (MSP) o globalnym zasięgu. Program oferuje certyfikację dla najlepiej wykwalifikowanych dostawców usług zarządzanych Azure na świecie i świadczy o ich zdolności do zapewnienia zaawansowanego wsparcia w zakresie zarządzania chmurą. Certyfikacja pomaga organizacjom znaleźć kompetentnego partnera do zarządzania wszystkimi środowiskami chmury.

Aby przystąpić do programu, kandydaci musieli przejść drobiazgowy audyt Microsoft. COMPAREX spełnił wszystkie kryteria określone przez program Microsoft. Firma przeszła proces transformacji od 2016 roku, zmieniając się z resellera licencjonowania w globalnego MSP. COMPAREX świadczy usługi zarządzania chmurą dla setek klientów na całym świecie, takie jak Azure Management and Monitoring, Unified Cloud Management i Cloud Consumption Monitoring. Oferta usług jest stale rozszerzana.

Thomas Reich, CEO firmy COMPAREX: „Organizacje, które chcą współpracować z jednym z najlepszych dostawców usług zarządzanych – powinny zgłosić się do nas, do firmy COMPAREX! Udział w tym programie to dowód, że przeszliśmy długą drogę od tradycyjnego dostarczania licencjonowania do oferowania zintegrowanych usług o ogromnej wartości dla organizacji. Jestem bardzo dumny z tego, że nasze inwestycje w naszych pracowników, procesy, rozwój produktów i zadowolenie naszych klientów przynoszą owoce.”

Gavriella Schuster, wiceprezes firmy, One Commercial Partner, Microsoft Corp., powiedziała: „Z ogromnym podekscytowaniem obserwujemy, jak COMPAREX wnosi dodatkową wartość poprzez doradzanie organizacjom w zakresie ich potrzeb dotyczących Microsoft Azure i inteligentnej chmury, pomagając w zarządzaniu nawet najbardziej złożonymi środowiskami. Program Azure Expert MSP pomaga osobom podejmującym decyzje w znalezieniu wykwalifikowanych dostawców, takich jak COMPAREX, o potwierdzonych kompetencjach.”

Klienci coraz częściej przechodzą do chmury publicznej, a tym samym potrzebują partnerów o wysokim poziomie doświadczenia i wiedzy w zakresie chmury, którzy pomogą kierować ich działaniami. Programem Microsoft Azure Expert MSP obejmowani są partnerzy, którzy spełniają rygorystyczne wymogi, w tym zweryfikowany dowód doskonałości w zakresie dostaw dla klientów i technicznej wiedzy specjalistycznej, a także pozytywne ukończenie niezależnego audytu ich usług zarządzanych, personelu, procesów i technologii. Tylko dostawcy usług zarządzanych dla chmury o najwyższym poziomie zgodności otrzymują odznakę Azure Expert MSP, która ma dać klientom pewność wyboru partnera pomocnego w osiąganiu celów w zakresie transformacji cyfrowej.

Firma COMPAREX otrzymała liczne nagrody na globalnym szczeblu na przestrzeni lat. W tym roku ponownie podczas dorocznej konferencji Inspire firmy Microsoft, odbywającej się w dniach 15-19 lipca w Las Vegas, firma COMPAREX pokona trzech finalistów z ogólnoświatowej sieci partnerskiej Microsoft, zdobywając odznaczenie Partner Seller Excellence w technologii, sprzedaży i/lub licencjonowaniu. Nagrodę otrzymał Erik Moll, Go-To-Market Manager na rynkach amerykańskich.

Press Release (PDF / English)

COMPAREX as Azure Expert MSP (website)

Kontakt