• COMPAREX

    Informacje prasowe

COMPAREX ogłasza zmianę brandu na SoftwareONE - Od 1 kwietnia biura COMPAREX na wszystkich rynkach działają już jako SoftwareONE

Stans, Switzerland, 01.04.2019 – SoftwareONE, czołowy globalny dostawca platform, rozwiązań i usług IT, ogłosił, że z dniem 1 kwietnia 2019 r. , biura COMPAREX w Grupie SoftwareONE zmieniają swój brand. Będzie to łącznie ponad 35 krajów, które przechodzą proces rebrandingu i rozpoczną działalność jako SoftwareONE.

Rebranding jest częścią trwającej integracji po przejęciu COMPAREX przez SoftwareONE, zakończonej 1 lutego 2019 roku. SoftwareONE, jako połączona firma pod wspólną marką, będzie pogłębiać swoje kompetencje w zakresie oprogramowania i usług zarządzanych, wspierając transformację cyfrową klientów.  Stanie się czołowym partnerem innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

"W złożonym środowisku biznesowym dążymy do tego, aby upraszczać klientom trudne zagadnienia. Prostota zaczyna się od ujednoliconej nazwy", mówi Dieter Schlosser, CEO SoftwareONE.

„Reprezentując wszystkie podmioty w ramach jednej Grupy, w blisko 90 krajach, w których działamy, podkreślamy prawdziwie globalną skalę, oferując jednocześnie lokalne wsparcie jako dostawca rozwiązań i usług IT. Nasi pracownicy są tam, gdzie ma to największe znaczenie – czyli przy naszych klientach.”

Wszystkie umowy i porozumienia z klientami oraz partnerami pozostają bez zmian.

 

KONTAKT

Agnieszka Sibilska
SoftwareONE
Telefon: +48 501 724 462
E-mail: agnieszka.sibilska@softwareone.com

O SOFTWAREONE

SoftwareONE, światowy lider w dziedzinie oprogramowania i zarządzania portfelem chmury obliczeniowej, unowocześnia sposób, w jaki organizacje budżetują i optymalizują swoje globalne wydatki na IT, od systemów lokalnych po chmurę. Firma zarządza ponad tysiącem projektów technologicznych na całym świecie i dysponuje wiedzą, która pozwala doradzać klientom w zakresie technologicznych planów migracji do chmury lub optymalizowania wyników biznesowych w środowisku bazującym na chmurze. Platforma PyraCloud, w której zastosowano maszynowe uczenie się, zapewnia widoczność, automatyzację i kontrolę, których potrzebują klienci, aby zmaksymalizować inwestycje w oprogramowanie. Nasze usługi zarządzania portfelem oprogramowania (Software Portfolio Management, SPM) oraz zarządzania  zasobami programowymi (Software Asset Management, SAM) zapewniają metodologię i ramy do optymalizacji bazowej infrastruktury IT, przyspieszenia migracji do chmury i zminimalizowania ryzyka niezgodności z przepisami. SoftwareONE, firma zatrudniająca ponad 5000 ekspertów technologicznych w ponad 80 krajach, jest jednym z najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań technologicznych na świecie, a do jej partnerów należą Microsoft, AWS, Adobe, IBM, VMware, Oracle, Citrix, Red Hat, Trend Micro i wiele innych firm. Więcej informacji o SoftwareONE można znaleźć pod adresem http://www.softwareone.com, a także na Twitterze i LinkedIn.

Kontakt