• COMPAREX

    Informacje prasowe

Dzięki przejęciu spółki SAMSentry, SoftwareONE zbudował bezkonkurencyjne portfolio rozwiązań z zakresu zarządzania oprogramowaniem.

Stans, Schweiz, 18.04.2019 – SoftwareONE, światowy lider w dziedzinie platform, rozwiązań i usług, ogłosił, że niedawno kupił SAMSentry, technologię zarządzania oprogramowaniem.

Technologia ta zostanie włączona do portfolio usług SoftwareONE, obok wiodąch w branży technologii zarządzania oprogramowaniem (SAM), takimi jak Flexera, Snow i ServiceNow. Zwiększy to konkurencyjność SoftwareONE w obszarze zarządzania oprogramowaniem, jednocześnie wizualizując wyniki inwestycji w technologię, śledząc bieżący rozwój.
 
SAMSentry wykorzystuje machine learning do analizy danych z wielu firm w oparciu o najlepsze praktyki branżowe. Dzięki czytelnym dashboard-om, SAMSentry pomaga zrozumieć, jakie działania należy podjąć, aby poprawić wydajność wewnętrznych procesów. Opierając się na najnowszych standardach bezpieczeństwa, ochrony danych i zarządzania chmurą, SAMSentry wykorzystuje technologię blockchain na chmurze Microsoft Azure.
 
"W SoftwareONE nigdy nie stoimy w miejscu, szukając najlepszych rozwiązań i usług, które nas wyróżniają. SAMSentry jest unikalnym rozwiązaniem. Jest to raport wizualny z oceny dojrzałości, uwzględniający informację o branży, wraz z rekomendacjami.  Jest to wyjątkowe rozwiązanie i cieszymy się, że możemy je zaoferować naszym Klientom", powiedział Dieter Schlosser, CEO SoftwareONE.
 
KONTAKT
Agnieszka Sibilska
Oprogramowanie
Telefon: +48 501 724 462 

Kontakt